Wiadomości
Szkoła w Walsall ewakuowana z powodu zgłoszenia o bombie
Szkoła w Walsall została ewakuowana po otrzymaniu anonimowego telefonu z informacją, że w budynku jest podłożona bomba.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 8.20. w Watling Street Primary School w Brownhills.
Ewakuowano wiele dzieci i pracowników szkoły, a rodzicom kazano nie przyprowadzać dzieci do szkoły.
Szkoła została dokładnie przeszukana przez wyspecjalizowanych funkcjonariuszy policji - i nie znaleziono nic podejrzanego.
Według West Midlands Police, szkoła pozostanie zamknięta przez kilka godzin.
Rzecznik policji West Midlands Police powiedział: „Wezwano nas dziś rano po tym, jak anonimowa osoba zadzwoniła do szkoły i groziła bombą tuż przed 8.20. Ze szkoły ewakuowano wiele dzieci i pracowników”.
„Wszystkie dzieci wróciły do domu z rodzicami, podczas gdy szkoła została dokładnie przeszukana przez oddział wyspecjalizowanych funkcjonariuszy”
„Nie znaleziono nic podejrzanego i uważamy, że zgłoszenie było fałszywe. Trwa dochodzenie mające na celu wyśledzenie dzwoniącego”.
wtorek, 27 kwietnia 2021 14:49
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii znów rosną od stycznia: Ofgem po…
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 500 GBP dodatku bezpośre…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii zmagają się z rosnącymi kosztami n…
Osoby, które legalnie przybyły do Wielkiej Brytanii po 2021 roku będą mu…
Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP może przeszukiwać domy …
Dodatek 25 GBP z powodu mrozów wpłynie na konta bankowe tysięcy rodzin w…
Migranci przybywający do Wielkiej Brytanii nie otrzymają świadczeń, dopó…






