Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Podszywał się pod dostawcę Just Eat. Zamiast jedzenia woził narkotyki

Podszywał się pod dostawcę Just Eat. Zamiast jedzenia woził narkotyki

Mężczyzna, który podszywał się pod dostawcę Just Eat, został zatrzymany przez policję, w jego torbie zamiast jedzenia znaleziono narkotyki i pieniądze.

Nastolatek rozwoził narkotyki w dużym pomarańczowym pojemniku w kształcie sześcianu z logiem Just Eat, ubrany był w pomarańczową w kurtkę również oznaczonym logo tej firmy.


Został on aresztowany i przewieziony na posterunek policji.

Funkcjonariusze Metropolitan Police udostępnili wczoraj zdjęcie, na którym przedstawili go skutego kajdankami obok funkcjonariusza policji.

Udostępnili również zdjęcie, na którym pokazali co najmniej dziewięć małych torebek czegoś, co wygląda na marihuanę i 520 funtów w gotówce, które znaleźli w jego torbie na jedzenie.

Policja poinformowała, że funkcjonariusze zauważyli 17-latka jadącego na rowerze wzdłuż Great Eastern Street w kierunku Shoreditch High Street wczoraj tuż po północy.


Funkcjonariusze poczuli zapach marihuany i poprosili go, aby się zatrzymał, mężczyzna próbował uciec, jednak został natychmiast zatrzymany.

Został przeszukany i oprócz toreb z marihuaną i pieniędzmi policja znalazła telefon komórkowy zawierający informacje sugerujące jego udział w handlu narkotykami.

Policja aresztowała go za posiadanie narkotyków klasy B z zamiarem handlu i niezatrzymanie się do kontroli policyjnej.

poniedziałek, 13 września 2021 10:28
 


Czytaj poprzedni artykuł:
640 w pełni zaszczepionych osób zmarło na Covid-19 w Anglii
 Czytaj następny artykuł:
Koniec z lockdownami w UK? Boris Johnson ogłosi plan życia z Covid-19