Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania UWAGA: Trwa poszukiwanie groźnego przestępcy w Birmingham. Jest uzbrojony i niebezpieczny

UWAGA: Trwa poszukiwanie groźnego przestępcy w Birmingham. Jest uzbrojony i niebezpieczny

Policja poszukuje mężczyzny po serii brutalnych ataków, w tym porwania i dźgnięcia nożem, kradzieżami samochodów oraz włamania.

41-letnia Lee Martin był po raz pierwszy poszukiwany w związku z porwaniem kobiety w Solihull 5 września. Ofiara została ugodzona nożem, ale uciekła.

West Midlands Police twierdzi, że podejrzany, który jest „uzbrojony i niebezpieczny” jest teraz poszukiwany w związku z szeregiem innych przestępstw, do których doszło w Birmingham.


Za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono nagrodę w wysokości 3000 funtów.

Policja wzywa wszystkich do ostrożności i zachowania czujności oraz do niezbliżania się do Martina.

Martin był początkowo poszukiwany w związku z porwaniem kobiety w Solihull 5 września. Ofiara została pobita i ugodzona nożem, ale zdołała uciec.

Mężczyzna  jest również podejrzany o to, że 8 września skradł czarne BMW kobiecie w Kings Heath Park. Samochód znaleziono dwa dni później na pobliskiej ulicy Branscombe Close.


Policja poszukuje go również w związku z kradzieżą Nissana Qashqai z parkingu Asda w Barnes Hill, do której doszło 10 września oraz w związku z włamaniem do domu w Harborne kilka godzin później. W obu przypadkach mężczyzna był uzbrojony w nóż.

W sobotę tuż przed 19.45, na ulicy Lionel Street w centrum Birmingham doszło do przerażającego napadu z nożem, a policja powiedziała, że​​ również o ten atak podejrzewa Martina.

Martin miał wtedy ukraść granatową Corsę kobiecie, która odwiozła córkę na uczelnie. Policja wciąż szuka skradzionego samochodu.

Detektyw nadinspektor Darren Walsh powiedział: „We wszystkich przestępstwach, o których popełnienie jest podejrzany, używano noża, co oznacza, że ​​Lee Martin jest prawdopodobnie uzbrojony i bardzo niebezpieczny”.


„Wszystkim siłom policyjnym w kraju powiedziano, że Lee Martin jest poszukiwany, ale podejrzewamy, że nadal ukrywa się gdzieś w Birmingham”.

„Lee Martin jest prawdopodobnie uzbrojony i bardzo niebezpieczny. Dlatego prosimy o wybranie numeru 999, jeśli go zobaczysz”.

Jeśli zobaczysz Lee Martina, nie zbliżaj się do niego. Zadzwoń pod numer 999. Jeśli masz informacje o tym, gdzie może się ukrywać lub cokolwiek innego, co może pomóc, zadzwoń do Crimestoppers pod numer 0800 555 111.

Organizacja charytatywna oferuje nagrodę w wysokości 3000 funtów za pomoc w jego ujęciu.

poniedziałek, 13 września 2021 14:16
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Wielka Brytania będzie szczepić dzieci. Zostanie im zaoferowana szczepionka firmy Pfizer
 Czytaj następny artykuł:
640 w pełni zaszczepionych osób zmarło na Covid-19 w Anglii