Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Polka wpadła w szał i zaczęła ściągać protestujących z ulicy w UK


Protestujący z Insulate Britain zablokowali dziś drogę przy sygnalizacji świetlnej przy zjeździe 31 autostrady M25 w pobliżu Thurrock po północnej stronie Dartford Crossing w Wielkiej Brytanii.

Jednak rozzłoszczeni kierowcy wysiedli z samochodów i zaczęli ściągać protestujących z drogi, jeden mężczyzna wydzierał im z rąk banery Insulate Britain.

Sfilmowano kierowcę ciężarówki, który jechał swoim pojazdem prosto do protestujących, inny mężczyzna wciągnął aktywistę na chodnik, trzymając go za plecak, a matka zabierająca syna do szkoły zagroziła, że ich rozjedzie.


Również w pobliżu obszaru przemysłowego w Thurrock około 20 protestujących zablokowało skrzyżowanie z St. Clements Way i London Road, zmuszając wiele pojazdów, w tym samochody ciężarowe, do zatrzymywania się i zawracania.

Jednak tu też kierowcy wysiedli z samochodów, by stawić czoła protestującym, którzy usiedli się na drodze przed nimi.

Niektórzy zostali fizycznie ściągani z drogi, ale natychmiast wrócili, tylko po to, by ponownie zostać ściągniętym przez kierowców.

Na nagraniu widać też Polkę, która najwidoczniej rozzłoszczona całą sytuacją wpadła w szał, wysiadła z samochodu i zaczęła krzyczeć do protestujących, używając wulgarnych słów w języku polskim.

Gdy to nie pomogło, zaczęła własnymi siłami ściągać ich z ulicy.


Insulate Britain to odgałęzienie Extinction Rebellion, które domaga się, aby rząd ocieplił i zmodernizował domy w Wielkiej Brytanii w celu ograniczenia emisji spalin.

Jego członkowie wielokrotnie w ciągu ostatnich tygodni wywołali chaos na M25, przez co zagrożono im więzieniem, jeśli wrócą na autostradę.

Zorganizowali także demonstrację przed siedzibą Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Westminster i w wielu innych miejscach, między innymi blokowali port w Dover.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Najwięcej nowych zakażeń koronawirusem od lipca. Prawie 43 tys
 Czytaj następny artykuł:
Amazon rozdawał darmowe zabawki w centrum Birmingham