Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Horror w McDonald's. Obrzydliwe robaki spadające z sufitu do jedzenia

Horror w McDonald's. Obrzydliwe robaki spadające z sufitu do jedzenia

Klienci McDonalda we wschodnim Londynie byli przerażeni po tym, jak zauważyli, że prosto do ich jedzenia z sufitu zaczęły spadać obrzydliwe pełzające robaki.

Z nagrań i relacji świadków wynika, że były to larwy, najprawdopodobniej czerwia. Były dosłownie wszędzie: na stolikach, podłodze i całym piętrze restauracji.


Jeden z gości restauracji, która mieści się w Beckton w Wielkiej Brytanii w czwartek 18 listopada sfilmował larwy wijące się po  stole i po praktycznie całej podłodze.

Jedna z klientek restauracji powiedziała, że widziała, jak dwie larwy spadły z sufitu prosto do jej posiłku.

McDonald's przeprosił i poinformował, że sklep został natychmiast zamknięty.

Rzecznik McDonald's powiedział: „Niestety, taki incydent faktycznie miał miejsce w czwartek rano w naszej restauracji w Beckton i chcielibyśmy przeprosić wszystkich klientów, których to dotyczyło”.


„Restauracja została natychmiast zamknięta, a podczas dokładnego czyszczenia znaleźliśmy przyczynę problemu, który został teraz usunięty”.

„Restauracja była zamknięta przez cały dzień, sprowadziliśmy zewnętrznych specjalistów, aby przeprowadzili gruntowne sprzątanie”.

„Podczas tego procesu ściśle współpracowaliśmy z firmą zajmującą się likwidacją szkodników i z inspektorami Health Officers”.

niedziela, 21 listopada 2021 11:38
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Austria wprowadza kolejny lockdown. Wielotysięczny protest w Wiedniu
 Czytaj następny artykuł:
Szczepienia dzieci od 5 do 11 lat w UK już wiosną