Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wielka kumulacja w EuroMillions, do zgarnięcia 184 mln GBP

Kumulacja w EuroMillions osiągnęła 184 miliony funtów, co czyni ją jedną z największych w historii wygraną do zgarnięcia w Wielkiej Brytanii.

Każdy posiadacz losu, który będzie miał szczęście i trafi wszystkie liczby w dzisiejszym losowaniu, może zostać największym zwycięzcą wszech czasów w National Lottery i jednym z 14. zwycięzców, który zgarnął ponad 100 milionów funtów.


Gdyby zwycięzca pochodził z Wielkiej Brytanii, byłby to również drugi jackpot EuroMillions wygrany w tym roku w Wielkiej Brytanii po tym, jak jedna osoba wygrała 109 milionów funtów w lutym.

Zwycięzca dzisiejszej nagrody będzie mógł się uważać za bogatszego niż piosenkarka Adele, której majątek netto, według The Sunday Times Rich List, wynosi 130 milionów funtów.

Będzie on też mógł kupić dom na każdej z 10 najdroższych ulic w Wielkiej Brytanii, w tym w londyńskim Kensington Palace Gardens, gdzie średnia cena domu wynosi prawie 30 milionów funtów.


Jeśli nikt nie wygra we wtorek, kumulacja wzrośnie do około 197 milionów funtów w piątek.

Największą wygraną do tej pory była nagroda w wysokości 170 milionów funtów, którą w październiku 2019 r. wygrał anonimowy zwycięzca.

-