Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Rekordowa wygrana w UK. Ktoś wygrał 184 MILIONY funtów

Szczęśliwy posiadacz losu z Wielkiej Brytanii wygrał wczorajszego wieczoru jackpot EuroMillions w wysokości 184 milionów funtów, stając się największym w historii zwycięzcą National Lottery w Wielkiej Brytanii, poinformował Camelot.

Zwycięskie liczby EuroMillions to 3, 25, 27, 28 i 29, a także liczby Lucky Star 4 i 9.


Jeden kupon pasował do wszystkich siedmiu liczb i jego posiadacz zgarnie 184 262 899,10 £.

Teraz zaczyna się oczekiwanie, aż zwycięzca zgłosi się i odbierze swoją wygraną.

Andy Carter, starszy doradca zwycięzców w The National Lottery, powiedział: „Co za niesamowita noc dla jednego posiadacza kuponu z Wielkiej Brytanii, który zgarnął niesamowity jackpot EuroMillions w wysokości 184 milionów funtów – stał się największym w historii zwycięzcą National Lottery w Wielkiej Brytanii”.


„Gracze są zachęcani do sprawdzenia swoich kuponów i zadzwonienia do nas, jeśli uważają, że są szczęśliwym zwycięzcą”.

Z dnia na dzień posiadacz kuponu stał się jednym z 1000 najbogatszych ludzi w kraju, bogatszym niż gwiazdy takie jak Robbie Williams, Sir Tom Jones i Ed Sheeran.

Zobacz też:


Jest to największa wygrana w kumulacji od czasu ustanowienia EuroMillions prawie 20 lat temu w 2004 roku.

Zwycięzca może teraz kupić cztery karaibskie wyspy, czyli równowartość 11 luksusowych nieruchomości z sześcioma sypialniami w zamożnym londyńskim Hyde Parku.


Został on największym zwycięzcą wszech czasów w National Lottery i jednym z 14. zwycięzców, który zgarnął ponad 100 milionów funtów.

Największą wygraną do tej pory była nagroda w wysokości 170 milionów funtów, którą w październiku 2019 r. wygrał anonimowy zwycięzca.

-