Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ukraińska uchodźczyni porzucona przez Brytyjczyka, który zostawił dla niej żonę. Teraz wraca do rodzinnego kraju

Ukraińska uchodźczyni, która miała romans ze swoim brytyjskim sponsorem, przez co zostawił dla niej rodzinę, wraca na Ukrainę po tym, jak z nią zerwał.

30-letni Tony Garnett zerwał z 22-letną Sofią Karkadym po tym, jak w maju opuścił dla niej swoją rodzinę.


Zostawił matkę swoich dwójki dzieci, Lornę Garnett, zaledwie 10 dni po tym, jak Karkadym wprowadziła się do ich rodzinnego domu w Bradford, West Yorkshire.

Lorna Garnett powiedziała wtedy, że była zszokowana, gdy zobaczyła, że Ukrainka od samego wprowadzenia się do ich domu ubiera głębokie dekolty i flirtuje z jej mężem.

„Od samego początku skupiła się na Anthonym, zdecydowała, że go pragnie i wzięła go” – powiedziała zrozpaczona kobieta The Sun.

Jak twierdzi Lorna, Sofiia nie malowała się, nie dbała o włosy i o swój wygląd w ciągu dnia, gdy jej partner był w pracy.

Jednak, gdy wybiła godzina 17:00 i Anthony wracał do domu, była już umalowana i pięknie uczesana i schodziła na dół w sukienkach z głębokim dekoltem.

Jej partner coraz częściej spędzał czas i przesiadywał w nocy z atrakcyjną Ukrainką, rzekomo oglądając telewizję, podczas gdy Lorna musiała iść spać, aby rano wstać do pracy.


Lorna w końcu zażądała, aby Ukrainka się wyprowadziła, jednak jej partner stwierdził, że wyprowadzi się razem z nią.

Zaledwie 10 dni po przyjęciu kobiety z Ukrainy partner Lorny spakował walizki i wyprowadził się do domu swoich rodziców.

Jednak po czterech miesiącach romansu Garnett rzucił Karkadym, zostawiając ją bez pieniędzy i mieszkania.

Kobieta spakowała walizki i wsiadła na pokład samolotu z lotniska w Manchesterze do Polski, aby udać się do domu na Ukrainę, mimo że trwa wojna z Rosją.

Zobacz też:


„Wracam na Ukrainę z powodu sytuacji ze mną i Tonym tutaj w Anglii” – powiedziała The Sun.

„Potrzebuję wsparcia ze strony rodziny, nie widziałam ich od sześciu miesięcy. Muszę odnaleźć siebie i o siebie zadbać”.

„Mam mieszane uczucia co do czasu spędzonego w Anglii”

„Było wiele dobrych rzeczy, ale stało się to dla mnie naprawdę trudne i nie spodziewałem się całej reakcji publicznej, która była trudna”.


„Jestem bardzo wdzięczna wszystkim za to, jak po wybuchu wojny zechcieli pomóc mi i innym ludziom z Ukrainy”.

„Było dużo życzliwości. Nie sądziłam, że ludzie będą tak hojni. To było naprawdę miłe”.

„Nie mam pojęcia, co przyniesie mi przyszłość. Spędzę czas z rodziną i przyjaciółmi, a potem zdecyduję o kolejnym etapie mojego życia” - dodała.

-
 Czytaj poprzedni artykuł:
Lidl zatrudni 1000 pracowników. Zarobki od 10,90 GBP za godzinę
 Czytaj następny artykuł:
500 000 osób podpisało petycję wzywającą do przedterminowych wyborów w UK


Gorące Tematy

Boksy reklamowe