Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Tanie loty na Wielkanoc. Ryanair ogłosił nową promocję

Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły nową promocję, oferując tańsze bilety na czas świąt wielkanocnych.

Z okazji zbliżającego się dnia Black Friday Ryanair uruchomił nową promocję Cyber Week sale oferującą tysiące biletów w atrakcyjnych cenach.


Każdego dnia tanie linie lotnicze odblokowują nowe oferty dla klientów, aby mogli zaoszczędzić pieniądze przed Czarnym Piątkiem.

Black Friday przypada w ten piątek, 25 listopada, a wielu kupujących może już teraz zaoszczędzić trochę pieniędzy na podróżach.

Ryanair regularnie kusi podróżnych ciekawymi promocjami, dzięki którym mogą kupić bilety lotnicze w bardzo niskich cenach.

Dziś tanie linie lotnicze oferują zniżki na loty w okresie Świąt Wielkanocnych


Aby skorzystać z tej promocji, należy się pospieszyć, bo kończy się dzisiaj, czyli 24 listopada o północy.

W ramach promocji Ryanair oferuje ograniczoną liczbę wejściówek na pokład samolotów, których ceny zaczynają się już od 16.99 GBP.

Promocje obejmuje bilety na loty realizowane w konkretnym przedziale czasowym. Tym razem tańsze bilety można kupić na podróże odbywające się od 25 marca 2023 do 16 kwietnia 2023.

Dzięki promocji taniej można polecieć z Londynu Gatwick, Londynu Luton, Aberdeen, Birmingham, Bournemouth, Bristolu, East Midlands, Edinburgh, Exeter, Londynu Stansted, Glasgow, Glasgow Prestwick, Leeds Bradford, Manchesteru, Liverpool, Newcastle, Newquay.

Ryanair to irlandzkie tanie linie lotnicze, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.


Codziennie z usług przewoźnika korzystają setki turystów. Wpływ na to mają zarówno jego szeroka siatka połączeń, jak i konkurencyjne ceny biletów.

Ryanair jest linią lotniczą, obsługującą ponad 1600 lotów dziennie z 72 baz, łączącą 189 celów podróży w 30 krajach i obsługującą flotę ponad 300 nowych samolotów Boeing 737-800.

Ryanair ogłosił niedawno wiążące zamówienia na kolejne 280 nowych Boeingów 737, a także opcje na 100 kolejnych Boeingów 737 MAX 200, co pozwoli Ryanairowi obniżyć ceny biletów i zwiększyć ruch z 90 mln w tym roku do ponad 150 mln rocznie w 2024 roku.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Największe oszustwo w UK. Ofiary straciły łącznie 48 000 000 GBP
 Czytaj następny artykuł:
Miliony mieszkańców UK otrzymają 150 GBP dodatku na rachunki za energię. Kto się kwalifikuje?