Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w UK. Znamy pierwsze przystanki

To już oficjalne, nadchodzą święta. Świąteczna ciężarówka Coca-Coli jest już w drodze na Boże Narodzenie 2022 r. i właśnie ogłoszono, gdzie się zatrzyma.

Wycieczka Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Wielkiej Brytanii stała się ważną częścią świątecznych przygotowań rodzin od czasu jej rozpoczęcia w 2010 roku.


Sama ciężarówka Coca-Coli zyskała swój kultowy status po tym, jak trafiła na ekrany telewizorów w Boże Narodzenie 1995 roku.

Od tego czasu ciężarówka przeszła pewne zmiany, ale jej pojawienie się na ulicach w całym kraju często kojarzy się z początkiem sezonu świątecznego.

W magicznej zimowej krainie czarów, odwiedzający będą mogli napić się świątecznej Coca-Coli Zero, a także zrobić selfie obok ciężarówki.

Odwiedzający będą mogli również zakupić Coca‑Cola Zero Sugar i Coca‑Cola Original Taste i spersonalizować je swoim imieniem lub krótką frazą co jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby, lub wyjątkową pamiątką.

W tym roku przewidywana trasa ma zwrócić uwagę lokalnej społeczności, wspierając FareShare, największą brytyjską organizację charytatywną walczącą z głodem i marnowaniem żywności.


W zimowej krainie czarów każda wizyta w świątecznej ciężarówce Coca-Coli będzie się liczyć na wsparcie osób doświadczających ubóstwa żywnościowego.

Pod hasłem „Twoja obecność jest Twoją teraźniejszością” dla uczestników, Coca‑Cola Great Britain przekaże równowartość do 100 000 posiłków potrzebującym przez cały okres świąteczny.

Za każdą osobę, która weźmie udział w Coca‑Cola Truck Tour, Coca‑Cola Great Britain sfinansuje równowartość jednego posiłku dla osoby w potrzebie.

Czy Musisz Zapłacić, Aby Zobaczyć Ciężarówkę Coca-Coli?


Ciężarówkę Coca-Coli można zobaczyć całkowicie za darmo. Nie trzeba rezerwować ani kupować biletu, wystarczy, że pojawisz się w wyznaczonym miejscu i czasie.

Nie powinno jednak dziwić, że ciężarówka przyciąga dużą liczbę osób, więc być może trzeba będzie poczekać w kolejce.

Gdzie w Wielkiej Brytanii zatrzyma się Ciężarówka Coca-Coli?


Na razie znamy pierwsze przystanki, są to:
  • 25 listopada — centrum handlowe Bluewater, Kent
  • 26 i 27 listopada - Sainsbury's, Beckton
  • 8-10 grudnia - Dublin
  • 16 i 17 grudnia – Belfast

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Alarm w UK. Na ulicy znaleziono ciało pokryte niebezpieczną substancją
 Czytaj następny artykuł:
Primark otworzy cztery nowe sklepy