Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Santander oferuje 200 GBP na przejście na jego konto bankowe

Santander oferuje 200 funtów nowym i obecnym klientom, jeśli przejdą na jeden z jego rachunków bieżących.

To najnowsza z serii kuszących ofert pochodzących z głównych banków w Wielkiej Brytanii w obliczu ostrej konkurencji online.


Lloyds do 20 marca zapłaci również klientom 200 funtów jako zachętę do zmiany konta, podczas gdy First Direct zapłaci 175 funtów, jeśli ktoś przejdzie na jego konto.

Oferta Santander jest dostępna tylko dla osób przechodzących na konto Edge, 123, Select, Private i Everyday, korzystających z usługi zmiany rachunku bieżącego (Cass).

Aby się zakwalifikować, klienci muszą dokonać zmiany w ciągu 60 dni, skonfigurować i utrzymywać dwa aktywne polecenia zapłaty (Direct Debit), wpłacić co najmniej 500 GBP miesięcznie i zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Zwrot gotówki zostanie następnie wypłacony na kwalifikujące się konto Santander w ciągu 30 dni.


Jednak oferta 200 GBP jest ograniczona czasowo i można ją wycofać. Klienci nie będą się również kwalifikować, jeśli wcześniej otrzymywali zapłatę za przejście na inne konta Santander.

70% mieszkańców Wielkiej Brytanii nigdy nie zmieniło swojego konta bankowego, lub nie zrobiło tego przez co najmniej pięć ostatnich lat.

Jednak przy rosnącej inflacji podnoszącej koszty wszystkiego, od rachunków za energię po zakupy spożywcze, jest to prosty sposób na zdobycie dodatkowej gotówki.

Banki w Wielkiej Brytanii, aby zachęcić ludzi do skorzystania z ich usług i przejścia z innego banku płacą pieniądze, a przełączanie kont bankowych jest obecnie łatwiejsze niż kiedyś.


Wszystko, co należy zrobić, to otworzyć nowe konto i powiadomić nowy bank o przejściu z innego banku.

Wystarczy podać mu swoje stare dane bankowe, a bank wykona całą pracę związaną z przenoszeniem poleceń zapłaty i zleceń stałych.

Wypełnienie formularza zajmuje tylko pięć minut – a zmiana jest zwykle dokonywana w ciągu siedmiu dni roboczych za pomocą usługi zmiany rachunku bieżącego.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Tragiczna pomyłka lekarzy w UK. Dziewczynce amputowano wszystkie kończyny po błędnej diagnozie
 Czytaj następny artykuł:
Ogromne różnice temperatur w Wielkiej Brytanii. Od -9 °C do 13°C