Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie lotu do Wielkiej Brytanii, który nie poszedł zgodnie z planem

Linie lotnicze Ryanair wydały oświadczenie po tym, jak ich lot z Faro w Portugalii do Birmingham w Wielkiej Brytanii, który miał miejsce w niedzielę 14 maja, został przekierowany z powodu problemów technicznych z samolotem.

Samolot linii lotniczych Ryanair, zamiast lecieć do Birmingham, został zmuszony do powrotu do Faro w Algarve w Portugalii.


Incydent miał miejsce w niedzielę 14 maja i według budżetowych linii lotniczych samolot został przekierowany z powodu problemów technicznych.

Według doniesień lokalnych mediów samolot, który wystartował z Faro, stolicy portugalskiego regionu Algarve, został zmuszony do powrotu na to samo lotnisko po półtorej godzinie lotu.

W Samolocie, który miał wylądować w Birmingham, podróżowało około 200 pasażerów.

Lokalne źródła sugerują, że przyczyną alarmu był problem z „klapami”, samolotu, które są umiejscowione w tylnej części skrzydła.


W oświadczeniu wysłanym do Euro Weekly News przedstawiciel Ryanair poinformował: „Samolot z Faro do Birmingham (14 maja) został przekierowany z powrotem do Faro z powodu drobnego problemu technicznego z maszyną”.

W oświadczeniu dodano, że „Samolot wylądował normalnie, a pasażerowie wysiedli i otrzymali kupony na napoje, podczas gdy inżynierowie linii lotniczych pracowali nad naprawieniem problemu”.

Zobacz też:


Przedstawiciel Ryanair stwierdził również, że linie lotnicze w celu zminimalizowania zakłóceń dla pasażerów, szybko pozyskały samolot zastępczy, który wystartował do Birmingham jeszcze tego samego dnia.

Samolot linii Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii został zmuszony do awaryjnego lądowania w Algarve w Portugalii z powodu problemów technicznych w trakcie lotu.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Lotnisko w Birmingham znosi limit 100 ml płynu w bagażu podręcznym. Kiedy zmiana wejdzie w życie?
 Czytaj następny artykuł:
Mieszkańcy UK kwalifikują się do dodatku do 350 funtów, nawet jeśli nie otrzymują zasiłków