Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Kobieta zmarła po ataku psa w West Midlands, aresztowano dwie osoby

Fot: Google Map
Kobieta w wieku około 70 lat zmarła po tym, jak została zaatakowana przez psa, poinformowała policja w Warwickshire w Wielkiej Brytanii.

Funkcjonariusze zostali wezwani na Kathleen Avenue w Bedworth w piątek o 15:50, ale ofiara została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia.


52-letni mężczyzna i 49-letnia kobieta zostali aresztowani pod zarzutem posiadania zakazanej rasy psów i posiadania niebezpiecznego psa, nad którym nie mieli kontroli.

Kobieta przebywa w szpitalu z powodu niezagrażających życiu obrażeń spowodowanych przez psa. Mężczyzna został zwolniony za kaucją.

Komendant policji w Warwickshire opisał to jako „tragiczny, odosobniony incydent”.

„Na szczęście ataki psów tego rodzaju są niezwykle rzadkie, ale zdaję sobie sprawę, że będzie to głęboko niepokojące dla lokalnej społeczności” – powiedział.


„Mieszkańcy mogą spodziewać się zwiększonej obecności policji w okolicy i wokół niej, podczas gdy będziemy prowadzić nasze dochodzenie” - dodał.

Do zdarzenia doszło po tym, jak 37-letni mężczyzna zmarł, gdy został zaatakowany przez psa w Leigh w Greater Manchester w zeszłym miesiącu.

W innym zdarzeniu pięciomiesięczne dziecko zostało zabrane do szpitala po pogryzieniu przez psa w Caerphilly.

Natomiast pod koniec kwietnia 53-letni mężczyzna został oskarżony w związku atakiem psa, który zabił 51-letniego Wayne'a Stephensa w Derby.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Bank Anglii ponownie uczynił Wielką Brytanię „chorym człowiekiem Europy”
 Czytaj następny artykuł:
Asda wprowadza duże zmiany w supermarketach w UK. Dotyczą butelek od mleka