Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla podróżnych. Możliwe zakłócenia lotów

Linia lotnicza Ryanair wydała ostrzeżenie dla turystów podróżujących do i z Hiszpanii dzisiaj, czwartek, 14 września.

Powodem są burze, które nawiedziły region.


Przedstawiciel linii lotniczej powiedział: „Możliwe są pewne opóźnienia w lotach do/od Hiszpanii dzisiaj (czwartek, 14 września) z powodu burz”.

„Dotknięci pasażerowie zostaną powiadomieni, a wszyscy podróżujący do/od Hiszpanii dzisiaj powinni sprawdzić aplikację Ryanair w celu uzyskania aktualizacji lotu przed udaniem się na lotnisko”.

„Przykro nam z powodu wszelkich niedogodności spowodowanych przez te burze, które są poza kontrolą Ryanair i dotyczą wszystkich linii lotniczych obsługujących loty do/od Hiszpanii dzisiaj, czwartek, 14 września”.


Nie jest to pierwszy raz, gdy Hiszpania doświadcza takich warunków pogodowych.

Wcześniej w tym tygodniu silne burze dotknęły miasta Nules, Burriana i Almassora.

W związku z tym Aemet hiszpańska agencja meteorologiczna wydała żółte ostrzeżenia pogodowe dla kilku regionów w kraju, w tym Tarragona, Walencja, Alicante i Castellon.

Te regiony otrzymały ostrzeżenia dotyczące opadów deszczu i burz.


Dodatkowo wyspa Majorka jest również objęta żółtym ostrzeżeniem przed intensywnymi opadami deszczu i burzami w czwartek.

Każdy z tych obszarów to popularne cele podróży wakacyjnych dla turystów z Wielkiej Brytanii, a loty mogą być zakłócone.

Zobacz też:


Ostrzeżenia pogodowe mają obowiązywać również w piątek, a niektóre regiony mogą zostać objęte ostrzeżeniami w kolorze bursztynowym.

Prognozy mają się poprawić do soboty, ale zaleca się turystom, aby regularnie sprawdzali aplikacje pogodowe w celu uzyskania najnowszych informacji oraz statusu ich lotów.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Marka Wilko kupiona przez The Range
 Czytaj następny artykuł:
Policjant skazany na 26 lat za zgwałcenie dziecka w UK