Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair ogłasza nowe połączenia z UK do Polski

Irlandzkie tanie linie lotnicze, Ryanair, cenione za oferowanie przystępnych cenowo połączeń, entuzjastycznie ogłosiły uruchomienie czterech nowych tras zimowych z Krakowa.

Wśród nich szczególnie wyróżnia się połączenie między Zjednoczonym Królestwem a Polską, co podkreśla rosnącą obecność przewoźnika na polskim rynku.


Podczas konferencji prasowej, Jason McGuinness z Ryanaira, nie krył radości, mówiąc: „Będzie to nasz kolejny rekordowy rozkład lotów na krakowskim lotnisku na zimę 2023/2024”.

Linie planują zaoferować łącznie 61 połączeń z Krakowa tej zimy, co jest dowodem na ich zamiar zwiększenia działalności w Polsce.

Przewoźnik obecnie oferuje 14 połączeń ze stolicy Małopolski do Wielkiej Brytanii, w tym atrakcyjne połączenie Kraków-Birmingham.

Dodanie nowych tras, takich jak do Belfastu, Fuerteventury, Memmingen i Tirany, zwiększa różnorodność oferty i dostępność połączeń dla podróżujących.


W ramach ekspansji Ryanair zwiększy liczbę samolotów w krakowskiej bazie o dziewięć, w tym trzy nowej generacji „gamechangery”.

Inwestycja ta ma na celu nie tylko zwiększenie liczby dostępnych połączeń, ale także podniesienie standardu podróży dla pasażerów.

Ryanair, jako jeden z największych przewoźników lotniczych w Europie, słynie z szerokiej gamy połączeń międzynarodowych oraz konkurencyjnych cen biletów.

Firma nieustannie dąży do zaspokojenia potrzeb podróżujących, oferując różnorodność tras i elastyczność oferty.


Ekspansja w Polsce jest strategicznym krokiem dla Ryanaira, mającym na celu umocnienie pozycji firmy na konkurencyjnym europejskim rynku lotniczym.

Dzięki inwestycjom i nowym połączeniom Ryanair nie tylko zwiększa swoją obecność w Polsce, ale także przyczynia się do rozwoju lokalnej gospodarki i turystyki.

Zobacz też:


Dla pasażerów nowe połączenia oznaczają większy wybór celów podróży, lepszą dostępność lotów oraz możliwość korzystania z atrakcyjnych ofert cenowych.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Tragedia w Londynie. 15-latka zamordowana w drodze do szkoły
 Czytaj następny artykuł:
Pilne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznych w UK w NatWest, Lloyds, Santander, HSBC i Barclays