Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

National Lotery ujawnia szczęśliwe liczby przed losowaniem 112 milionów funtów

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które numery są najczęściej losowane w EuroMillions?

Przed dzisiejszym losowaniem, z kumulacją wynoszącą aż 112 milionów funtów, organizatorzy EuroMillions ujawnili, które kule pojawiały się najczęściej w tym roku.


Najczęściej losowane główne numery to 34 (16 razy), 44, 35 i 23 (wszystkie 12 razy), oraz 33 i 21 (11 razy).

Jeśli chodzi o „szczęśliwe gwiazdy”, to najczęściej pojawiały się numery 10 (21 razy) i 11 (17 razy).

Wiele z tych numerów jest wybieranych przez graczy ze względu na ich specjalne znaczenie.

Na przykład, numer 44 w astrologii jest uważany za „liczbę anioła”, a jego znaczenie sięga tysięcy lat wstecz. W starożytnym Egipcie był znany jako „duchowa liczba obfitości”.


Chińska tradycja uważa trójkę za szczęśliwą liczbę, co może tłumaczyć, dlaczego 33 jest tak wysoko na liście.

„Szczęśliwe gwiazdy” 10 i 11 również przynoszą szczęście na boisku piłkarskim – są to numery koszulek Jacka Grealisha i Jérémy'ego Doku z Manchester City, Marcusa Rashforda i Rasmusa Højlunda z Manchester United, oraz Emile Smith Rowe i Gabriela Martinelliego z Arsenalu.

Według wcześniejszych zwycięzców Loterii Narodowej, którzy wygrali milion funtów lub więcej, wybór własnych numerów i „szczęśliwy los” mają mniej więcej równe szanse na wielką wygraną.

Jeśli jednak wybierzesz te same numery co wielu innych graczy, oznacza to, że ewentualną wygraną będziesz musiał podzielić się z większą liczbą osób.


Jeśli uda Ci się trafić dzisiejszą kumulację w wysokości 112 milionów funtów, staniesz się dwunastym najbogatszym zwycięzcą w historii UK National Lottery.

Będziesz miał więcej pieniędzy niż piosenkarka Dua Lipa i raper Stormzy razem wzięci!

Zobacz też:


W tym roku w Wielkiej Brytanii odnotowano już sześć wygranych głównych nagród EuroMillions, o łącznej wartości 298 milionów funtów. Najnowszy zwycięzca zgarnął 23,6 miliona funtów 15 września.

Andy Carter, doradca dla zwycięzców w National Lottery, mówi: „Kumulacja w piątkowy wieczór jest niewiarygodna! Wszyscy szukamy sposobów, aby przyciągnąć trochę dodatkowego szczęścia. Zwycięzcy w Loterii Narodowej często mówią mi, że są uważani za szczęśliwych ludzi – niektórzy nawet byli proszeni, aby błogosławić bilety innych graczy lub wybierać dla nich numery”.


Gracze generują co tydzień 30 milionów funtów na projekty finansowane przez National Lottery, w tym na rozwój kobiecej piłki nożnej i wiele innych.

Aby mieć szansę na wygraną, losy należy zakupić dziś przed godziną 19:30.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Wielka Brytania wprowadziła największe podwyżki podatków od czasów II Wojny Światowej
 Czytaj następny artykuł:
16-latek aresztowany po „celowym ścięciu” drzewa popularnego na całym świecie