Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Niepokojący incydent na pokładzie Ryanair: pijany pasażer atakuje załogę po zakupie litra Jägermeistera

W Internecie opublikowano film przedstawiający wstrząsający moment, w którym pijany pasażer linii Ryanair wszczyna awanturę z załogą pokładową.

Incydent miał miejsce na pokładzie samolotu lecącego z Manchesteru do Dublina.


Pasażer, który najprawdopodobniej kupił litr Jägermeistera w sklepie wolnocłowym i pił go przed wejściem na pokład, zaczął być agresywny wobec załogi.

Mężczyzna został sfilmowany, jak szarpie się z jednym z członków załogi, gdy inni mówili mu, żeby usiadł.

Kobieta z załogi próbowała go powstrzymać, ciągnąc go do tyłu, ale mężczyzna i tak wpadł na stewarda.

Inny pasażer krzyczał: „Mam tu pięcioletnie dziecko, usiądź!”, a trzeci członek załogi powiedział: „Proszę, przestań”.


Cała sytuacja była bardzo traumatyczna dla pasażerów, zwłaszcza że samolot był bardzo opóźniony i wszyscy byli zmęczeni.

Samolot, który miał pierwotnie wystartować o 22:40 w piątek, ostatecznie wystartował o 3:29 rano, z opóźnieniem niemal pięciu godzin.

37-letnia kobieta ze Stockport, która była świadkiem sytuacji, opowiedziała Daily Mail, że mężczyzna był „wulgarny” i „agresywny”.

„Weszliśmy na pokład samolotu i ten młody chłopak zaczął pić. Myślę, że z powodu opóźnienia poszedł do sklepu wolnocłowego i kupił sobie litrową butelkę Jägermeistera, którą pił też przed wejściem na pokład” - powiedziała.


Pasażerka dodała, że załoga przekroczyła swoje godziny pracy i musiała zostać zastąpiona przez nową.

„To było naprawdę traumatyczne. Czekałam na start, kiedy on wyskoczył z fotela i myślałam, że wystartujemy z nim w takim stanie” - dodała.

Kobieta dodała, że mężczyzna na szczęście został aresztowany przed startem samolotu i wyprowadzony z pokładu przez policję.


Rzecznik Greater Manchester Police potwierdził, że 27-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem bycia pijanym na pokładzie samolotu i pozostaje w areszcie w celu przesłuchania.

Ryanair nie skomentował jeszcze tej sytuacji.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Jak zdobyć do 200 GBP na święta dzięki zmianie konta bankowego
 Czytaj następny artykuł:
DWP wypłaca dodatek 748 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów