Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Jak zdobyć do 200 GBP na święta dzięki zmianie konta bankowego

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wiele osób szuka sposobów na zaoszczędzenie lub zarobienie dodatkowych pieniędzy na prezenty i uroczystości.

Martin Lewis, znany ekspert ds. finansów osobistych, podzielił się na antenie programu "This Morning" sposobem na zdobycie dodatkowych 200 funtów przed nadchodzącym okresem świątecznym.


Jego rady są szczególnie cenne dla osób, które posiadają konto w banku lub building society i chcą skorzystać z ofert przełączenia konta.

Martin Lewis zwraca uwagę, że czas jest kluczowy. Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe środki, musisz działać szybko.

Oferty przełączenia konta są obecnie bardzo atrakcyjne. Na przykład, konto Nationwide FlexDirect oferuje 200 funtów za przełączenie, a także 8% na regularnym koncie oszczędnościowym na kwoty do 200 funtów miesięcznie i 0% odsetek od debetu do 1500 funtów przez rok.

Nie tylko Nationwide ma atrakcyjne oferty. First Direct's 1st Account oferuje 175 funtów za przełączenie, 7% na regularnym koncie oszczędnościowym, brak opłat za wydatki za granicą i 0% odsetek od debetu do 250 funtów.


Konto Club Lloyds również oferuje 175 funtów oraz dodatkowe nagrody, takie jak 12-miesięczny dostęp do Disney Plus i sześć biletów do kina.

Jeśli zastanawiasz się, czy przełączenie konta jest skomplikowane, Martin Lewis uspokaja.

Według jego badań, 80% osób uważa, że proces jest łatwy i bezproblemowy.

Martin wyjaśnił, że aby skorzystać z tych ofert, musisz skorzystać z usługi siedmiodniowej zmiany konta (CASS), która zapewnia łatwe i bezproblemowe przełączenie się między bankami.


Jednak ostrzegł, że jeśli planujesz ubiegać się o kredyt hipoteczny lub inną formę pożyczki, musisz być ostrożny przy zmianie konta, ponieważ może to wpłynąć na Twoją zdolność kredytową.

Poniżej lista najlepszych ofert przełączania kont, które są obecnie dostępne na rynku:

Zobacz też:

  • Nationwide FlexDirect oferuje darmowe 200 GBP za przełączenie się, a także 8% na regularnym koncie oszczędnościowym na kwotę do 200 GBP miesięcznie i 0% debetu na kwotę do 1500 GBP przez rok.
  • First Direct’s 1st Account oferuje darmowe 175 GBP, 7% na regularnym koncie oszczędnościowym, brak opłat za wydatki za granicą i 250 GBP debetu na 0%.
  • Lloyds’ Club Lloyds account oferuje darmowe 175 GBP, a także wybór nagród, w tym 12 miesięcy abonamentu na Disney Plus i sześć biletów do kina.
-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Zmiana czasu za zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w 2023 roku?
 Czytaj następny artykuł:
Niepokojący incydent na pokładzie Ryanair: pijany pasażer atakuje załogę po zakupie litra Jägermeistera