Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Tragedia w Solihull. Ciało 13-letniej dziewczynki znalezione w lesie

W lesie niedaleko parku Tudor Grange w Solihull dokonano smutnego odkrycia. Ciało 13-letniej dziewczynki zostało znalezione wczoraj wieczorem, 13 listopada – podaje Birmingham Live.

West Midlands Police została wezwana na miejsce tuż przed godziną 17:00 po otrzymaniu zgłoszenia o zagrożeniu dla dobrostanu nastolatki.


Niestety, krótko po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze odnaleźli ciało dziewczynki.

Służby ratunkowe, w tym dwie karetki, oficer paramedyczny, lekarz z zespołu MERIT, ratownik medyczny i pierwszy reagujący, również przybyli na miejsce.

Pomimo podjęcia zaawansowanych działań ratunkowych, nie udało się uratować życia dziewczynki, która została uznana za zmarłą na miejscu.

Na razie, nie wiadomo co było przyczyną śmierci, ale policja potwierdziła, że śmierć nie jest traktowana jako podejrzana i poinformowała, że koroner został powiadomiony o zdarzeniu.


Rodzina dziewczynki została poinformowana o tragedii, a policja wyraziła swoje współczucie w tym trudnym czasie.

Policja West Midlands wydała oświadczenie w związku ze znalezieniem ciała 13-letniej dziewczynki w lesie w Solihull.

W oświadczeniu przedstawiciel policji powiedział: „Zostaliśmy wezwani tuż przed godziną 17:00 wczoraj, po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego dobrostanu 13-letniej dziewczynki w Solihull”.

„Niestety, krótko po tym, jak nasze służby dotarły na miejsce, odnaleźliśmy ciało dziewczynki w lesie niedaleko parku Tudor Grange”.


„Śmierć nie jest traktowana jako podejrzana, a koroner został poinformowany o zdarzeniu. Rodzina dziewczynki została powiadomiona i nasze myśli są z nimi w tym strasznym czasie”.

Policja dodała, że śledztwo w tej sprawie jest w toku, a na miejscu zdarzenia ustanowiono kordon i prowadzone są dalsze dochodzenia.

Zobacz też:


W związku z tym tragicznym wydarzeniem, mieszkańcy Solihull mogą skorzystać z różnych form wsparcia psychicznego.

Dostępne są między innymi: Birmingham i Solihull 24/7 Mental Health Support 0121 262 3555, Solihull Mind, Cameron Grant Memorial Trust, Solihull Samaritans oraz Solar, oferujące wsparcie dla dzieci i młodzieży.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
17-latek zamordowany w Londynie, aresztowano cztery osoby w tym 71-latka
 Czytaj następny artykuł:
85000 osób w UK zagrożonych karami z HMRC w wysokości 100 GBP