Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Wizz Air uruchamia nową trasę z Wielkiej Brytanii

Linia lotnicza Wizz Air, znana z oferowania lotów w niskich cenach, ogłosiła uruchomienie nowej trasy z lotniska Londyn Luton do Salzburga w Austrii.

Loty na tej trasie będą odbywały się trzy razy w tygodniu, a ich rozpoczęcie zaplanowano na 8 lutego 2024 roku.


Bilety na te loty są już dostępne do zakupu na stronie internetowej linii oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej Wizz Air, z cenami zaczynającymi się od £21.99.

Salzburg, nowe miejsce docelowe Wizz Air, to miasto o bogatej historii, oferujące podróżnym wiele architektonicznych perełek i malowniczych krajobrazów.

Znajdują się tu starannie zachowane zabytki, historyczne katedry oraz widoki na Wschodnie Alpy.


Salzburg jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają zarówno kulturalnego wzbogacenia, jak i możliwości aktywnego wypoczynku, na przykład na nartach.

Wizz Air nie będzie jedyną linią lotniczą obsługującą trasę do Salzburga. Miasto to jest już dobrze obsługiwane przez brytyjskie lotniska, z lotami oferowanymi przez Easyjet, Ryanair, British Airways, Jet2 i TUI z różnych lotnisk w Wielkiej Brytanii, w tym z Londynu Gatwick, Manchesteru i Birmingham.


Easyjet ma już ustanowioną trasę z Londynu Luton i będzie bezpośrednio konkurować z Wizz Air.

Nowa trasa Wizz Air z Londynu Luton do Salzburga to zaproszenie dla miłośników podróży i entuzjastów lotnictwa do odkrywania nowych miejsc.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
British Gas, OVO, EDF i Octopus zapłacą 100 GBP za oszczędzanie energii
 Czytaj następny artykuł:
Co trzecia rodzina z dziecmi w Wielkiej Brytanii ma trudności z pokryciem wydatków na święta Bożego Narodzenia