Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Brytyjski dostawca energii oferuje 50% zniżki na energię elektryczną w Boże Narodzenie. Kto się kwalifikuje?

Główny dostawca energii w Wielkiej Brytanii obsługujący siedem milionów klientów oferuje w Boże Narodzenie 50% zniżki na energię elektryczną, co stanowi zachętę dla gospodarstw domowych.

British Gas, największa firma energetyczna w Wielkiej Brytanii, ogłosiła, że oferuje 50% zniżki na energię elektryczną w Boże Narodzenie jako wsparcie dla gospodarstw domowych.


Ta oferta jest częścią programu PeakSave, który został uruchomiony w zeszłym roku.

Klienci, którzy będą oszczędnie używać energii między godziną 11:00 a 16:00 w Boże Narodzenie, otrzymają zwrot na swoje konta po zakończeniu okresu promocyjnego.

Suma pojawi się jako „PeakSave Credit” na rachunku lub wyciągu online.


Aby skorzystać z oferty, konieczne jest posiadanie inteligentnego licznika energii, który wysyła odczyty co pół godziny. Klienci muszą również zarejestrować się na stronie internetowej British Gas do 17 grudnia.

British Gas rozszerzył również swoje sesje PeakSave Sunday, które miały zakończyć się 31 grudnia.

Teraz będą one kontynuowane do końca lutego 2024 roku. Program ten nagradza klientów za korzystanie z energii elektrycznej w godzinach poza szczytem, kiedy jest mniejsze obciążenie sieci i mniejsza potrzeba korzystania z energii wytworzonej z paliw kopalnych.

Sesje odbywają się w każdą niedzielę między 11:00 a 16:00, a oszczędności są zwracane klientom po zakończeniu sesji.


Inne formy wsparcia dla rachunków energetycznych

Ovo Energy oferuje 15 funtów miesięcznie dla gospodarstw domowych, które zmniejszą swoje zużycie energii w godzinach szczytu poprzez program Power Move.

Program ten obowiązuje do 31 grudnia. Ponadto inne firmy energetyczne oferują granty dla klientów borykających się z rachunkami za energię, w tym British Gas, które oferuje granty o wartości do 1500 funtów poprzez British Gas Energy Support Fund.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Wielka Brytania wprowadza surowsze zasady wizowe dla pracowników zagranicznych
 Czytaj następny artykuł:
Zima paraliżuje Wielką Brytanię: Odwołane loty i ostrzeżenia pogodowe