Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ewakuacja Victoria Station w Londynie. Przekierowane pociągi

W jednym z najważniejszych węzłów kolejowych Londynu, stacji Victoria, doszło do ewakuacji po tym, jak aktywowano alarm przeciwpożarowy.

Zdarzenie to spowodowało, że niektóre pociągi zostały przekierowane do alternatywnych terminali w Londynie.


Southeastern Railway poinformowało o sytuacji za pośrednictwem Twittera, zaznaczając, że pociągi nie mogą kursować do i ze stacji Victoria. Niektóre usługi zostały przekierowane do innych terminali.

Mimo incydentu, usługi metra londyńskiego kursujące do i ze stacji Victoria nie zostały zakłócone.

National Rail przewidywało, że zakłócenia na stacji Victoria potrwają do godziny 15:30, jednak stacja została już ponownie otwarta, a usługi kolejowe stopniowo wracają do normy.

Możliwe są opóźnienia w ruchu kolejowym do 30 minut, a niektóre pociągi mogą być opóźnione nawet o 45 minut.


Na stronie internetowej firmy pojawiła się informacja, że pociągi mogą ponownie kursować do i ze stacji Victoria, jednak usługi mogły zostać zakłócone i mogły zakończyć bieg lub zostać przekierowane na inne trasy, na przykład do East Croydon lub do i z London Bridge.

Podczas ewakuacji pracownicy stacji zamknęli bramy do hali dworcowej. Alarm przeciwpożarowy został aktywowany w jednym ze sklepów na hali dworcowej.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Wizz Air odwołuje wszystkie loty z Birmingham do Polski. Z rozkładu znikną 3 połączenia
 Czytaj następny artykuł:
Pięć programów oferujących do 320 GBP gotówki dla mieszkańców Wielkiej Brytanii