Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Duży bank w Wielkiej Brytanii oferuje 175 GBP za przeniesienie konta

Santander, jeden z największych banków w Wielkiej Brytanii, wprowadza nową ofertę, która zachęca klientów do przeniesienia swoich kont bankowych.

Ta atrakcyjna propozycja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, którzy zdecydują się na zmianę swojego głównego konta na jedno z kwalifikujących się kont Santander.


Oferta obejmuje bonus w wysokości £175 za przeniesienie konta do Santandera.

To kolejna podobna promocja po First Direct, która również oferuje gotówkę za zmianę banku.

Jak zdobyć £175

Aby skorzystać z oferty, klienci muszą spełnić określone kryteria. Niezbędne jest zakończenie całego procesu przełączenia w ciągu 60 dni od jego rozpoczęcia, co obejmuje zamknięcie starego konta.

Co więcej, w ciągu tych samych 60 dni, na nowo otwarte konto w Santander należy wpłacić przynajmniej 1500 funtów. Wymagane jest również ustanowienie co najmniej dwóch aktywnych zleceń stałych.

Aby otrzymać £175, należy:

  • Przenieść swoje konto do Santander w ciągu 60 dni.
  • Wpłacić co najmniej £1500 w tym okresie.
  • Ustawić dwa aktywne polecenia zapłaty.
  • Utrzymywać konto do dnia wypłaty bonusu.


Dostępne konta

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej oferty, mogą wybierać spośród trzech rodzajów kont:
  • Konto Santander Edge: oferuje do 20 funtów miesięcznie z powrotem za rachunki domowe i inne wydatki, a także bezprowizyjne korzystanie z karty za granicą, za miesięczną opłatą w wysokości 3 funty.
  • Konto Santander Edge Up: zapewnia do 30 funtów miesięcznie za rachunki i zakupy, 3,5% rocznych odsetek od salda (do 25,000 funtów), oraz brak opłat za zagraniczne transakcje kartą za miesięczną opłatę 5 funtów.
  • Konto Santander Private Current Account (v2): umożliwia codzienne wypłaty do 1500 funtów, dostęp do sieci oddziałów w 11 krajach, oraz 3,5% rocznych odsetek od salda (do 25,000 funtów), również za miesięczną opłatę 5 funtów.

Jak zmienić bank

Zmiana banku jest prostym procesem, który zwykle trwa około siedmiu dni roboczych. Nowy bank zajmuje się przeniesieniem wszystkich poleceń zapłaty i środków.

Przed zmianą warto sprawdzić dodatkowe korzyści, takie jak oferty na rachunkach oszczędnościowych, ubezpieczenia czy inne usługi.

Przed podjęciem decyzji o zmianie banku warto też dokładnie przeanalizować oferty różnych instytucji finansowych.

Zobacz też:


Należy również rozważyć, jakie usługi są dla nas najważniejsze – czy to wysokie odsetki, możliwość korzystania z konta za granicą, czy dostęp do atrakcyjnych ofert cashback.

Również porównanie warunków oferowanych przez inne banki może pomóc w podjęciu najlepszej decyzji.


Przy korzystaniu z tej oferty warto zwrócić uwagę na warunki finansowe związane z kontami.

Miesięczne opłaty mogą zmniejszyć rzeczywistą wartość otrzymanej premii, jednak pomimo tego, oferta Santander nadal pozostaje atrakcyjna.

Jak zauważył Alastair Douglas z TotallyMoney, realna wartość premii wynosi 139 lub 115 funtów po uwzględnieniu opłat.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Setki podróżujących z Ryanair muszą dopłacać 46 GBP na lotnisku — jak uniknąć dodatkowych kosztów
 Czytaj następny artykuł:
Bezrobocie w Wielkiej Brytanii rośnie, ale płace również idą w górę