Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Linie lotnicze wydały ostrzeżenie dla osób podróżujących z dwóch lotnisk w UK

Podróżni korzystający z usług linii lotniczych Jet2 powinni przygotować się na możliwe opóźnienia, zwłaszcza podczas podróży z lotnisk East Midlands i Manchester.

Linie lotnicze wydały ważne ostrzeżenia dotyczące utrudnień na drogach, które mogą wpłynąć na dojazd do tych lotnisk.

Utrudnienia drogowe w Wielkiej Brytanii

Jet2 informuje swoich klientów o trwających pracach drogowych, które mogą wpłynąć na dojazd do lotnisk.

Prace na autostradach M56 i M1 mogą spowodować opóźnienia, które mogą skutkować spóźnieniem na loty.

Linie lotnicze zalecają podróżnym, aby uwzględnili te utrudnienia w swoich planach podróży.


„Zostaliśmy poinformowani o pracach drogowych między zjazdami piątym a szóstym na autostradzie M56, które rozpoczną się w poniedziałek, 10 czerwca i potrwają do końca sierpnia 2024 roku. W tym okresie będą występować zamknięcia M56. Prosimy o zapoznanie się z informacjami od National Highways dotyczącymi konkretnych dat i godzin zamknięć. Objazdy będą wyraźnie oznakowane przez cały ten czas. Prosimy o zaplanowanie wystarczającego czasu na dojazd do lotniska Manchester, ponieważ wszystkie loty Jet2.com będą realizowane zgodnie z rozkładem” – poinformowało Jet2.

Linie lotnicze dodały również informacje dotyczące prac drogowych na autostradzie M1. „Zostaliśmy poinformowani o pracach drogowych między zjazdami 23A a 25 na autostradzie M1, gdzie jeden pas będzie stale zamknięty na północnym i południowym odcinku z ograniczeniem prędkości do 50 mph. Opóźnienia są prawdopodobne w godzinach szczytu. Będą również sporadyczne zamknięcia zjazdów 23A, między godziną 22:00 a 18:00. Objazdy będą oznakowane”.

Prace konserwacyjne na lotnisku w Palma de Mallorca

Podróżni lecący do Hiszpanii również powinni być przygotowani na możliwe utrudnienia.

Jet2 poinformowało o pracach konserwacyjnych na terminalach lotniska Palma de Mallorca (PMI).

„Chcielibyśmy poinformować, że na lotnisku Palma de Mallorca prowadzone są obecnie prace konserwacyjne. Nie martw się jednak, współpracujemy z lotniskiem, aby zapewnić, że twoje doświadczenie na lotnisku przebiegnie jak najbardziej płynnie” – zapewnia Jet2.


Podróżni powinni uwzględnić te ostrzeżenia i odpowiednio dostosować swoje plany podróży.

Zaleca się, aby wyjechać na lotnisko wcześniej niż zwykle, aby uwzględnić możliwe opóźnienia spowodowane pracami drogowymi.

Zobacz też:


Dodatkowo pasażerowie powinni śledzić aktualizacje od Jet2 oraz od zarządców dróg, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami.

Jet2 podkreśla, że mimo prac drogowych i konserwacyjnych wszystkie loty będą realizowane zgodnie z rozkładem i nie powinno mieć to wpływu na podróżnych, o ile odpowiednio zaplanują dojazd na lotnisko.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Letnie koncerty Open Air powracają do Tamworth
 Czytaj następny artykuł:
Ważne zasady: Ryanair, Jet2, Easyjet i TUI mogą odmówić wejścia na pokład