Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Brytyjskie supermarkety oferują zestawy do szkoły za jedyne 5 GBP

Aldi i Lidl przygotowały dla rodziców niezwykle atrakcyjne oferty na powrót do szkoły, oferując kompletne mundurki szkolne za jedyne 5 funtów.

Te popularne supermarkety wprowadziły bardzo przystępne cenowo mundurki, obiecując ubrać dzieci w wieku od 4 do 12 lat za mniej niż 10 funtów – podaje Birmingham Live.


Aldi po raz trzeci z rzędu utrzymuje cenę swoich specjalnych ofert mundurków. Rodzice mogą zakupić bluzę za 1,50 funta, dwa polo za 1,75 funta, plisowaną spódniczkę dla dziewczynek za 1,75 funta, spodnie chłopięce za 1,75 funta i szorty cargo dla chłopców za 1,75 funta.

Oferta jest dostępna od 4 lipca jako część promocji Specialbuys, więc łowcy okazji muszą się pospieszyć.

W tym roku Aldi oferuje różnorodne kolory i rozmiary, zapewniając, że każda rodzina znajdzie coś dla siebie.

Wśród nowości w ofercie znajdują się m.in. buty szkolne za 6,99 funta, rajstopy za 3,99 funta, pięciopak skarpet za 2,49 funta, sukienki z dżerseju za 7,49 funta i spodnie dresowe za 6,99 funta.


Wszystkie potrzeby szkolne są uwzględnione, z butami piłkarskimi za 9,99 funta, zeszytami za 99 pensów oraz plecakami Lily i Dan za 11,99 funta w kolorach różowym, niebieskim lub szarym, wraz z pasującymi torbami na lunch za 5,99 funta.

Lidl również oferuje pełen zestaw mundurków szkolnych za jedyne 5 funtów. Oferta sklepu obejmuje dwa polo, bluzę oraz wybór spodni, szortów lub spódnicy.

Rodzice mogą również nabyć zestaw dwóch sukienek za 6,99 funta oraz dwupak polo za 1,75 funta. Podobnie jak Aldi, Lidl oferuje swoją ofertę dzieciom w wieku od 4 do 12 lat.

Dzieci mogą wybrać artykuły piśmiennicze na nowy rok szkolny w Lidl, z dwupakami zeszytów za 2,99 funta oraz zestawem długopisów żelowych za 3,99 funta.


Oferta Lidl również weszła do sprzedaży 4 lipca, więc klienci muszą się pospieszyć, aby złapać okazję, zanim wszystko zostanie wyprzedane.

Inne supermarkety w Wielkiej Brytanii również mają promocje na powrót do szkoły, mundurki szkolne w Asda zaczynają się od 3 funtów, w Sainsbury's od 4 funtów, w Tesco od 4 funtów, a w Morrisons od 4,95 funta.

Według The Schoolwear Association średni koszt obowiązkowego mundurka szkolnego i sprzętu sportowego dla dziecka rozpoczynającego szkołę średnią w Anglii w 2023 roku wyniósł 96,24 funta na ucznia.

Zobacz też:


Julie Ashfield, Dyrektor Zarządzająca ds. Zakupów w Aldi UK, powiedziała: „Coroczny obowiązek kupowania mundurków jest często kosztownym wydatkiem dla rodzin z rosnącymi dziećmi. W Aldi wierzymy, że każde dziecko powinno mieć dostęp do przystępnych cenowo, wygodnych i wysokiej jakości mundurków szkolnych. Chcemy, aby dzieci miały elastyczność w doborze odzieży do klasy, dlatego z dumą rozszerzamy naszą ofertę. W tym roku zdecydowaliśmy się zamrozić cenę naszego zestawu mundurków na 5 funtów po raz trzeci, zapewniając naszym klientom możliwie najlepsze oszczędności. Dodatkowo zwiększyliśmy naszą gwarancję satysfakcji z sześciu miesięcy do roku, aby rodzice mogli być pewni, że mundurek ich dziecka wytrzyma cały rok szkolny”.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna zastrzelony w Walsall. Aresztowano trzech nastolatków
 Czytaj następny artykuł:
Kolejne duże banki w UK obniżają oprocentowanie kredytów hipotecznych