Zaloguj się Załóż konto

Najbliższe wydarzenia w Birmingham

Okres przedświąteczny w Birmingham obfituje w wieloraki wachlarz imprez. Pomimo pogody zawsze panuje tam ciepła, wesoła atmosfera, która przypomina wszystkim, że już niedługo zbliża się Boże Narodzenie i Nowy Rok. Zobacz jakie imprezy już niedługo.

Okres przedświąteczny w Birmingham obfituje w wieloraki wachlarz imprez. Pomimo pogody zawsze panuje tam ciepła, wesoła atmosfera, która przypomina wszystkim, że już niedługo zbliża się Boże Narodzenie i Nowy Rok. Zobacz jakie imprezy już niedługo.

Diwali - Festival of Light
 
alt
Diwali jest jednym z największych wydarzeń w indyjskim kalendarzu. Festiwal oferuje wiele atrakcji dla rodzin oraz dzieci. Zobaczyć będzie można pokazy mody oraz występy artystyczne.
niedziela, 30 października 2011, 11:00 - 19:00     
New Bingley Hall
Birmingham
1 Hockley Circus Birmingham B18 5BE

Bonfire night
 
alt
Jak co roku noc z tradycyjnym ogniskiem i fajerwerkami odbędzie się  w Pype Hayes Park, Erdington 5 listopada, otwarcie bramy już od godziny 16:00. Pokaz sztucznych ogni o 19:30.
sobota,05 listopada 2011, 16:00 - 22:00    
Pype Hayes Park
Birmingham
Chester Road Erdington West Midlands
Wstęp wolny

Frankfurt Christmas Market 2011
 
alt
Niesamowita atmosfera w samym centrum miasta, ponad 180 straganów sprzedających biżuterię, drewniane zabawki, ceramikę i wiele tradycyjnych ozdób choinkowych. Idealne dla wszystkich, którzy szukają oryginalnego prezentu świątecznego.
Stoiska z grillowanymi kiełbaskami, grzanym piwkiem, pieczonymi szyszkami oraz innymi pysznościami są jak zawsze specjalnością tego jarmarku.

Rozpocznie się 17 listopada i potrwa do 23 grudnia, otwarty w godzinach 10:00 - 21:00 codziennie.
Birmingham
Victoria Square i New Street

Christmas Parade
 
alt
Rozpoczęcie sezonu świątecznego i zapalenie świątecznych lampek w całym mieście.

sobota, 12 listopada 2011, 17:30 - 18:30    
Birmingham
Victoria Square

Aston Hall by Candlelight
 
alt
Pokaz najbardziej zapierający dech w piersiach.  Aston Hall oświetlane przez ponad 300 świec oraz podgrzewane przez dwa wspaniałe historyczne kominki. Wszystko to w połączeniu z występami muzycznymi i teatralnymi.
Bilet wstępu:
12 GBP dorośli,
10 GBP dzieci (5-16 lat)
44 GBP rodzinny (2 dorosłych i 3 dzieci)
3 - 12 grudzień, Aston Hall, Trinity Road, Aston B6 6JD
Od piąteku, 02 grudnia 2011 -  17:30
Do niedzieli, 11 grudnia 2011 - 21:00
Aston Hall
Birmingham
Trinity Road, Aston, B6 6JD,
   
   



 

















-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
W niedzielę przestawiamy zegarki
 Czytaj następny artykuł:
Nie będzie referendum w sprawie przynależności do UE