Wiadomości
Policja szuka złodzieja steków ze sklepu Marks & Spencer

British Transport Police poszukuje mężczyzny, który ukradł trzynaście steków ze sklepu Marks & Spencer znajdującego się w Birmingham na stacji New Street.
Mężczyzna kradł steki dwa razy. Pierwszy incydent miał miejsce w sobotę, 28 lutego o godzinie 21:50. Z chłodziarki zniknęło dziewięć sztuk. Do drugiej kradzieży doszło tydzień później, 7 marca o 14:30. Tym razem ukradzione zostały dwa filety i dwie polędwiczki. Złodziej schował je pod kurtką.
Sierżant Martin Smith mówi, że wartość skradzionego towaru wynosi 80 funtów. Dodaje, że on i jego koledzy pracują ciężko, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno pasażerom, jak i osobom pracującym na stacji. Dlatego podejmują wszelkie działania mające na celu odnalezienie mężczyzny.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: 4-letni chłopiec uprowadzony z parku. Policja prowadzi …

38°C w Wielkiej Brytanii. Czy szkoły zostaną zamknięte z powodu upałów?

38°C w Wielkiej Brytanii. Czy podczas fali upałów można odmówić pracy?

Katastrofa kolejowa w Wielkiej Brytanii. Nie żyje maszynista, dziesiątki…

To miasteczko uznano za jedno z najlepszych miejsc do życia w Wielkiej B…

Polska dogania Wielką Brytanię, ale eksperci ostrzegają. Ten sukces może…

Bank Anglii wydaje ważne ostrzeżenie dla milionów mieszkańców Wielkiej B…