Wiadomości
W maju centrum handlowe Pavilions zostanie zamknięte
Po 29 latach działalności centrum handlowe Pavilions ogłosiło datę zamknięcia. W jego miejsce powstanie ogromny sklep sieci Primark.

Centrum zostanie zamknięte w piątek 20 maja. W 2018 roku w tym miejscu otworzy się mający powierzchnię prawie 14 tys. m2 czteropiętrowy Primark.
Inne sklepy, takie jak H&M, Marks & Spencer oraz Three and Thorntons pozostaną otwarte, ale będzie się można do nich dostać jedynie przez wejście główne.
Budowę Pavilions ukończono w 1988 roku. Odkąd w 2003 powstał Bullring, centrum przeżywało problemy, a większość lokali pozostawała pusta.
piątek, 22 kwietnia 2016 08:20
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii — duże korki przy p…
Policja ostrzega przed zamieszkami w Wielkiej Brytanii. Służby są już „n…
Wielka Brytania drastycznie tnie pomoc zagraniczną – Afryka i najubożsi …