Wiadomości
Kamil Stoch deklasuje w Vikersund

Kamil Stoch po raz siódmy w obecnym sezonie wygrał indywidualny konkurs Pucharu Świata. Polak zwyciężył w niedzielnych zawodach Raw Air w Vikersund. Drugi Noriaki Kasai stracił do niego prawie 19 punktów. Skład podium uzupełnił Austriak Michael Hayboeck.
Kamil Stoch po raz siódmy w obecnym sezonie wygrał indywidualny konkurs Pucharu Świata. Polak zwyciężył w niedzielnych zawodach Raw Air w Vikersund. Drugi Noriaki Kasai stracił do niego prawie 19 punktów. Skład podium uzupełnił Austriak Michael Hayboeck.Piąty był lider Pucharu Świata Stefan Kraft. Dzięki dzisiejszemu triumfowi skoczek z Zębu traci do Austriaka już tylko 31 punktów, więc walka o Kryształową Kulę rozstrzygnie się w przyszłotygodniowych konkursach w Planicy.
Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Tysiące Kurdów na ulicach Frankfurtu. Turecki rząd "potępia" | Czytaj następny artykuł: Strzały na lotnisku Paryż-Orly. Zastrzelono mężczyznę, który ukradł bron żołnierzowi |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

DWP zmienia częstotliwość wypłat świadczenia dla jednej grupy w UK

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii mogą otrzymać do 70 GBP. Jest ważn…

Wielka Brytania szykuje dużą zmianę dla Aldi i Lidla. Skorzystać mogą kl…

Setki zatrzymań w West Midlands. Home Office nasila kontrole nielegalnyc…

Lot Ryanair z Wielkiej Brytanii nagle przekierowany. Linia wydała oświad…

Księżyc zasłoni niemal całe Słońce nad Wielką Brytanią