Wiadomości
Podczas budowy marketu w Wolverhampton znaleziono ludzkie szczątki
Budowa wartego 4,9 miliona funtów marketu w Wolverhampton została wstrzymana z powodu odkrycia ludzkich szczątków, które mogą mieć 200 lat.

Market na Cleveland Street miał rozpocząć działalność w lipcu, jednak czwartkowe odkrycie stawia jego dalszą budowę pod znakiem zapytania.
Prace zostały czasowo wstrzymane i prowadzone są rozmowy w celu ustalenia, jak długo będzie trwało zwieszenie prac.
Rzecznik rady miejskiej powiedział: "Uważa się, że znalezione szczątki ludzkie są związane z XVIII-wieczną kaplicą, która kiedyś znajdowała się na Cleveland Street.
Market miał powitać swoich pierwszych klientów 17 lipca , a oficjalne otwarcie miało miejsce 4 dni później.
piątek, 11 maja 2018 07:00
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowy podatek od nieruchomości. Rodziny mogą za…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Mogą st…
Podwyżki council tax w Anglii. Rachunki mogą wzrosnąć nawet o 380 funtów…
Wielka Brytania: DWP wstrzymuje wypłatę świadczeń o wartości 1 mld funtó…
Nowe zakazy na ulicach centrum Birmingham. Rada miasta wprowadza PSPO
Ile lat trzeba pracować, aby otrzymać pełną nową emeryturę państwową w W…
Wielka Brytania planuje podniesienie wieku emerytalnego do 70 lat. DWP w…