Wiadomości
Trzy osoby zginęły w wypadku na M40 – samochód jechał pod prąd
Trzy osoby zginęły w wypadku spowodowanym przez kierowcę samochodu jadącego autostradą M40 pod prąd.

Policja Thames Valley otrzymała wczoraj o 16:00 kilka zgłoszeń o tym, że SUV Subaru Forester ciągnący przyczepę kampingową jedzie autostradą pod prąd.
Kilka minut później w pobliżu zjazdu 6 doszło do tragicznego wypadku, SUV zderzył się z jadącymi prawidłowo samochodami - Fordem Mondeo i Fordem Focus.
W wyniku wypadku życie straciły 3 osoby, kierowca i pasażer Subaru - oboje w wieku około 80 lat, oraz 30 letni kierowca Mondeo.
Filmy nakręcone przed katastrofą i opublikowane w mediach społecznościowych pokazują, że kierowcy podróżujący najszybszym pasem autostrady musieli z niego zjeżdżać na pobocze aby uniknąć zderzenia.
wtorek, 16 października 2018 13:29
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DVLA wydaje pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Grozi i…
Wielka Brytania umorzy długi za energię setkom tysięcy osób na benefitac…
11 zmian finansowych i DWP w listopadzie 2025 roku w Wielkiej Brytanii, …
Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet po 700 GBP ods…
Wielka Brytania: łatwy sposób, by zyskać nawet 20 GBP zniżki na cotygodn…
Bank Anglii wydaje ważne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznyc…






