Wiadomości
Aresztowano kobietę w związku z atakiem w autobusie
W czwartek dokonano aresztowania kobiety z Quinton w związku z atakiem na mężczyznę w autobusie w Birmingham.

W czwartek dokonano aresztowania kobiety z Quinton w związku z atakiem na mężczyznę w autobusie w Birmingham.
Do wydarzenia doszło 11 stycznia. Młody pasażer poprosił mężczyznę, by uspokoił swoje dzieci, które rzucały słodyczami. W reakcji mężczyzna oślepił go gazem pieprzowym i pobił, a pomagała mu w tym kobieta.
Po publikacji filmu przez policję udało się zatrzymać 32-letnią kobietę z Quinton podejrzaną o branie udziału w ataku. Oskarżona wyszła za kaucją i będzie musiała ponownie stawić się na posterunku w przyszłym miesiącu na przesłuchanie. Nadal trwają poszukiwania mężczyzny, prawdopodobnie ojca dzieci.
Video:Pasażer autobusu oślepiony gazem pieprzowym
21-letnii pasażer cierpi z powodu złamania nosa oraz licznych siniaków i skaleczeń twarzy.
Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
piątek, 07 lutego 2014 12:16
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC ostrzega pracowników w Wielkiej Brytanii. Możesz odzyskać pieniądze…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkowe pieniądze prze…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii masowo wypłacają oszczędności emerytalne w …
Wielka Brytania szykuje rewolucję w płatnościach. Limit 100 GBP płatnośc…
Największe supermarkety w Wielkiej Brytanii mogą wydłużyć godziny otwarc…
Polska zestrzeliła rosyjskie drony. Uruchomiono systemy obronne NATO po …
Najlepsze i najgorzej oceniane szpitale NHS w Anglii ujawnione w nowym r…