Wiadomości
Źle zaparkowane samochody zablokowały wyjazd karetki pogotowia
Sanitariusze karetki pogotowia przez kwadrans pukali do drzwi domów i szukali właścicieli samochodów, które były zaparkowane w sposób blokujący wyjazd ambulansu.

W sobotę o godzinie 22:00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Bartley Green do ciężarnej kobiety. Jak relacjonuje rzecznik prasowy pogotowia, szczęśliwie przyszła matka była w takim stanie, że można było podjąć leczenie na miejscu, bez konieczności przewożenia jej do szpitala – pisze Birmingham Mail.
Gdy załoga wyszła od pacjentki i dotarła do karetki, okazało się, że źle zaparkowane samochody uniemożliwiają jej wyjazd. Wtedy sanitariusze ruszyli do domów właścicieli pojazdów i zaczęli prosić o ich przestawienie. Kierownictwo pogotowia ostro skrytykowało kierowców za takie postępowanie.
To nie pierwszy taki przypadek w West Midlands, że niepoprawnie zaparkowane auto blokuje ambulans. Służby starają się zwalczyć ten problem – robią zdjęcia dokumentujące te zdarzenia i publikują je na portalu Twitter mając nadzieję, że to zawstydzi nierozważnych kierowców.
wtorek, 27 września 2016 10:18
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Eksplozje w Dreźnie – policja podejrzewa neonazistów o podłożenie bomby pod meczet | Czytaj następny artykuł: Po czerwcowym referendum brytyjska gospodarka rozkwita |
Gorące Tematy
Ryanair, TUI, Jet2 i easyJet — Najnowsze zasady dotyczące wnoszenia jedz…
DWP wypłaca nawet 441 GBP miesięcznie niezależnie od dochodu
Lidl pilnie wycofuje popularny sprzęt kuchenny z powodu ryzyka pożaru. D…
Brytyjczyk dzieli się genialnym sposobem na zyskanie dodatkowej gotówki.…
Anglia wprowadza domowe badania dla kobiet. Nowy program obejmie ponad 5…
Druga fala upałów nadciąga nad Wielkią Brytanię. Temperatura ma przekroc…
Rekordowa liczba Brytyjczyków z trudem wiąże koniec z końcem. Nowy rapor…