Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rozrywka Polish Rock Live
Polish Rock Live
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Polish Rock Live to koncerty, na których usłyszeć można polonijnych artystów rockowych tworzących na emigracji. W tym roku przypada ich czwarta edycja, a na scenie wystąpią AirStrike, ResPublika, The Band i Lynchpyn.


Zespół Airstrike pochodzi z Northampton. Występ na PRLu będzie ich debiutanckim koncertem, na którym zaprezentują kilka heavy metalowych coverów jak i swoich własnych utworów.


ResPublika to projekt, którego celem jest złożenie hołdu twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Prawdziwa gratka dla fanów Republiki. Występ na PRLu będzie debiutem tej formacji. W półgodzinnym występie ResPublika postara się zawrzeć to co w Republice było najważniejsze – mocne teksty, surowość treści i wyrazistość przekazu.


Członkowie The Band występowali juz na koncertach Polish Rock Live, ale nigdy w jednym zespole. Zdecydowanie będą najcieższym elementem tegorocznego festiwalu, a wokalista na pewno zaskoczy wszystkich swoja niezwykłą barwą głosu.


Headlinerem będzie metalowy zespół Lynchpyn, który regularnie sportuje koncerty KNZ w Londynie. Publiczność z Birmingham może ich kojarzyć z koncertu Luxtorpedy w kwietniu ubiegłego roku jak i sierpniowego koncertu w Polish Millennium House. W zeszłym roku wydali swoją pierwszą EPkę pod tytułem ‘REBIRTH’ I wideoklip do piosenki ‘Can’t Calm Down’.


W tym roku na PRL będzie można wybrać się dwa razy – 21.02 do Birmingham do Polish Millennium House (Bordesley Street, B5 5PH) oraz 22.02 do Northampton do Polskiego Klubu (Carven Street, NN1 3EZ) Drzwi na obydwa wydarzenia otwarte już od 19:00, cena biletów £7/£10, rezerwacje na e-mail info@brumart.co.uk lub pod numerami telefonów 07716 314489 (Ola) i 07401 046729 (Maciek).
piątek, 07 lutego 2014 06:42
 Czytaj poprzedni artykuł:
Zmiany w szpitalu po śmierci Daniela Pełki
  Czytaj następny artykuł:
Aston Lane zamknięta z powodu niestabilnego dachu Tesco


Kalendarium

Brak wydarzeń