Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Rozrywka Pod koniec lutego w Birmingham otwarte zostanie nowe kino Everyman Cinema
Pod koniec lutego w Birmingham otwarte zostanie nowe kino Everyman Cinema
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
27 lutego w Mailbox w Birmingham otwarte zostanie nowe kino sieci Everyman Group, która oferuje swoim klientom komfortowe warunki do oglądania filmów.

Oprócz Everyman Cinema, które będzie miało trzy sale, w Mailbox otwarte zostaną także restauracja i bar. Kina należące do tej grupy są unikatowe i ekskluzywne. Do tej pory ich placówki działały w Londynie, Leeds, Surrey oraz Hampsire.

Każda sala kina wyposażona jest w projektory Sony Digital 4K oraz projektory 3D, luksusowe sofy, z wygodnym miejscem na nogi, stoliki oraz napoje alkoholowe na bazie wina. W największej sali dodatkowo umieszczony zostanie barek - informuje Birmingham Update.

Podczas seansu będzie można zjeść specjalnie dobrane przekąski, a także firmowego burgera o nazwie Spielburger, którego kupimy albo przy wejściu, albo zostanie nam dostarczony prosto na salę.

Jeśli chodzi o repertuar, to kinomaniacy mogą oczekiwać zarówno najnowszych, hitowych produkcji, jak i filmów niezależnych. Będą także transmisje na żywo z różnych wydarzeń, weekendowy klub dla dzieci (sobotnie poranki), projekcje dla rodziców z dziećmi oraz wieczorny klub klasyki kina.
wtorek, 03 lutego 2015 10:43
 Czytaj poprzedni artykuł:
Włamali się do banku – jeden z nich musi oddać 3 tys. funtów, a drugi £1
  Czytaj następny artykuł:
Video: Film pokazujący zabijanie owiec zgodnie z regułami halal


Kalendarium

Brak wydarzeń