Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Robert Lewandowski: pięć goli w dziewięć minut

Robert Lewandowski strzelił w dziewięć minut 5 goli we wtorkowym meczu Bayernu Monachium z Wolfsburgiem.

Lewandowski wszedł na boisko w 46. minucie, a już w 60. wyprowadził zespół na prowadzenie 5:1. To rzecz bez precedensu w historii Bundesligi. Polak pobił przy okazji kilka innych rekordów. Lewandowski strzelił najszybszego hat tricka i najszybsze pięć goli w historii ligi niemieckiej. Został pierwszym rezerwowym, który uzyskał tyle trafień.

Lewandowski mógł strzelić nawet szóstego gola, ale zabrakło szczęścia - w 70. minucie piłkę z linii bramkowej wybił Guilavogui.

Źródło:tvn24.pl