Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Prace na drogach przed Bank Holiday
Prace na drogach przed Bank Holiday
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Pracownicy Highway Agency robią wszystko, by zakończyć remonty dróg M6, M54 i M5 w Midlands przed długim weekendem.

Niestety, nie wszystkie prace da się skończyć przed 26 maja. Na M5 na odcinku o długości 14 mil między zjazdem 4a i 6 obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 50 mph. Na M6 z powodu prac na moście na 2,6 milowym odcinku między zjazdem 9 i 10 trwać będzie remont. Również M54 nie będzie wolna od prac – te zaś odbywają się na 4,3 milowym odcinku i związane są z ograniczeniami prędkości.
Natomiast prace na 14-milowym odcinku M54 między zjazdem 2 i 4 zostały ukończone i w tym miejscu nie powinno być żadnych utrudnień.

Największych korków należy spodziewać się w piątek wieczorem i sobotę popołudniu szczególnie na drogach w wakacyjnych kierunkach. Wiele osób z pewnością wybierze się na jednodniowe wycieczki, lub na kilkudniowe urlopy. Należy pamiętać, że długi weekend to nie tylko Bank Holiday ale również początek tygodniowych wakacji w szkołach.
Na drogach będą pracownicy Highways Agency, którzy będą pilnować płynności ruchu i na bieżąco interweniować, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu opóźnienia na drogach mają zostać ograniczone do minimum.
środa, 21 maja 2014 14:04
 Czytaj poprzedni artykuł:
Setki rodzin eksmitowanych każdego tygodnia
  Czytaj następny artykuł:
Kolejne obraźliwe plakaty Ukip