bham.pl Wiadomości West Midlands Prace na drogach przed Bank Holiday
Prace na drogach przed Bank Holiday
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Pracownicy Highway Agency robią wszystko, by zakończyć remonty dróg M6, M54 i M5 w Midlands przed długim weekendem.

Niestety, nie wszystkie prace da się skończyć przed 26 maja. Na M5 na odcinku o długości 14 mil między zjazdem 4a i 6 obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 50 mph. Na M6 z powodu prac na moście na 2,6 milowym odcinku między zjazdem 9 i 10 trwać będzie remont. Również M54 nie będzie wolna od prac – te zaś odbywają się na 4,3 milowym odcinku i związane są z ograniczeniami prędkości.
Natomiast prace na 14-milowym odcinku M54 między zjazdem 2 i 4 zostały ukończone i w tym miejscu nie powinno być żadnych utrudnień.

Największych korków należy spodziewać się w piątek wieczorem i sobotę popołudniu szczególnie na drogach w wakacyjnych kierunkach. Wiele osób z pewnością wybierze się na jednodniowe wycieczki, lub na kilkudniowe urlopy. Należy pamiętać, że długi weekend to nie tylko Bank Holiday ale również początek tygodniowych wakacji w szkołach.
Na drogach będą pracownicy Highways Agency, którzy będą pilnować płynności ruchu i na bieżąco interweniować, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu opóźnienia na drogach mają zostać ograniczone do minimum.
środa, 21 maja 2014 14:04
 


Komentarze 

0 #1 adam806 2014-05-21 17:09
trafic trafic etc

Czytaj poprzedni artykuł:
Setki rodzin eksmitowanych każdego tygodnia
  Czytaj następny artykuł:
Kolejne obraźliwe plakaty Ukip


Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Sklep Jarmark
Montaz anten satelitarnych