Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Nauczyciel z Birmingham zawieszony za rasistowskie żarty
Nauczyciel z Birmingham zawieszony za rasistowskie żarty
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Nauczyciel wf-u w jeden ze szkół powiązanych z Koniem Trojańskim, został zawieszony za rasistowskie żarty zamieszczane przez niego w sieci - informuje Birmingham Mail.

Jonathan Parker, w jednym z komentarzy twierdził, że Muzułmanie są przyczyną pedofilii, w innym pisał: „W Sainsbury nie było mięsa wieprzowego. Winię za to Muzułmanów. Głosuj na UKIP”. W jednym z innych wpisów – dziś wszystkie są już usunięte – pisał np. „Cholerne dzieciaki. Wychodzą z naszych kobiet i zabierają naszą pracę. Powinny wrócić skąd pochodzą. Głosuj na UKIP”.

To zaniepokojeni uczniowie pokazali żarty władzom szkoły Washwood Heath, jednej z 21 w sprawie których toczy się dochodzenie o przeniknięciu fundamentalistów islamskich do władz placówki.

Sam nauczyciel twierdzi, że żarty nie miały podłoża rasistowskiego i jedyne z czego kpiły, to z partii UKIP. Wpisy zostały dodane w czasie wyborów europejskich w maju, a sprawę do władz szkoły zgłoszono przed wakacjami. Dochodzenie jest w toku na nauczyciel w dalszym ciągu pozostaje zawieszony.
piątek, 10 października 2014 11:59
 Czytaj poprzedni artykuł:
Rozwścieczony kierowca groził bronią kierowcy ciężarówki
  Czytaj następny artykuł:
£1000 mandatu za jazdę złym pociągiem