Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Młody mężczyzna zmarł po zażyciu podejrzanego narkotyku w klubie Rainbow w Birmingham
Młody mężczyzna zmarł po zażyciu podejrzanego narkotyku w klubie Rainbow w Birmingham
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
18-latek zmarł w szpitalu po zażyciu narkotyku w trakcie zabawy sylwestrowej w jednym z klubów nocnych w Birmingham.

Nastolatek z Chelmsley Wood trafił do szpitala w Nowy Rok. Policja uważa, że wcześniej wziął pochodzący ze złej serii narkotyk klasy A, który był dystrybuowany w klubie Rainbow w Digbeth. Do szpitala trafiły także cztery inne osoby, które w sylwestrową nocy odwiedziły ten lokal. Po leczeniu wypuszczono je do domów - pisze Birmingham Mail.

Śledczy, którzy zajęli się tą sprawą uważają, że narkotyk rozprowadzany jest w formie tabletek. Funkcjonariusze szukają teraz kobiety i dwóch mężczyzn, którzy mogą być odpowiedzialni za sprzedaż tego środka odurzającego. Jeden z mężczyzn i kobieta są rasy mieszanej, a drugi poszukiwany mężczyzna jest biały. W sylwestra miał na sobie fluorescencyjną kurtkę oraz biały T-shirt.

Każdemu, kto zażył wspomniany narkotyk zaleca się szczególną ostrożność i wezwanie pomocy, jeśli tylko poczuje się gorzej. Policja prosi też o informację imprezowiczów świętujących Nowy Rok w klubie Rainbow. Wszyscy świadkowie powinni zadzwonić pod numer 101 i porozmawiać z inspektorem Gregiem Evansem.
poniedziałek, 04 stycznia 2016 07:22
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polak uratował w Londynie życie niedoszłej samobójczyni
  Czytaj następny artykuł:
Sylwestrowe morderstwo w pubie w Wednesfield – policja prosi o pomoc