bham.pl Wiadomości West Midlands Były nauczyciel skazany na 12 lat więzienia za molestowanie uczniów
Były nauczyciel skazany na 12 lat więzienia za molestowanie uczniów
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
58-letni były nauczyciel z Moseley został skazany na więzienie za napastowanie na tle seksualnym małoletnich.

Zamieszkały przy Ashfield Avenue Trevor Tulloch na przestrzeni ponad 30 lat – od 1970 do 2007 roku napastował trzy dziewczynki i jednego chłopca. Mężczyzna, który pracował w Chandos Primary School w Digbeth, został opisany, jako agresywny prześladowca – informuje Birmingham Mail.

Podczas procesu, który odbył się przed Birmingham Crown Court ujawniono, że oskarżony molestował dzieci w swoim poprzednim domu w Highgate. Niektóre z nich były dyskretnie napastowane podczas zabaw, a inne wyznały śledczym, że czasami, gdy nocowały w domu Tullocha on dotykał ich pod kołdrą.

58-latkowi postawiono piętnaście zarzutów dotyczących nieprzyzwoitych napaści i dwa dotyczące napaści na tle seksualnym. Oskarżono go również o okrucieństwo wobec dziecka, nieprzyzwoite zachowanie wobec dziecka i napaść. Mężczyzna został skazany na 12 lat pozbawienia wolności. Do końca życia będzie widniał w rejestrze przestępców seksualnych.

West Midlands Police wszczęła śledztwo w tej sprawie w czerwcu zeszłego roku. Stało się to za sprawą kobiety, która zgłosiła, że jej córka ujawniła, iż w 2007 roku w wieku 8 lat była wykorzystywana przez Tullocha.
środa, 16 listopada 2016 07:06
 Czytaj poprzedni artykuł:
Sarkofag pary prezydenckiej uszkodzony podczas ekshumacji
  Czytaj następny artykuł:
Samochód wjechał w dom w Solihull – cztery osoby zostały ranne


Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Smaczek
Montaz anten satelitarnych