Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Pedofil zmienił imię na Mohammed i dołączył do meczetu, w którym uczyły sie dzieci
Pedofil zmienił imię na Mohammed i dołączył do meczetu, w którym uczyły sie dzieci
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mężczyzna skazany w przeszłości za pedofilię zmienił imię na Mohammed i dołączył do meczetu w Blackburn, w którym uczyły się dzieci.

60-letni Frank Crampsey dołączył do muzułmańskiego centrum i w lipcu pomagał przy organizacji dnia rodzin z okazji celebrowania święta Eid. Nie poinformował nikogo o tym, że jest przestępcą seksualnym.

Mężczyzna zaczął przychodzić do meczetu codziennie i był mile widziany przez innych wyznawców. Doceniano go do tego stopnia, że dostał nagrodę w postaci 50 funtów za roznoszenie ulotek oraz zbieranie śmieci pozostawionych po świętowaniu Eid w pobliskim Corporation Park – opisuje Metro.

Władze meczetu Whalley New Road, przy którym działa madrassa do edukacji dzieci, wpłaciły nawet depozyt na nowy dom dla 60-latka, gdy ten poinformował, że ma problemy finansowe.

Podczas procesu odbywającego się przed Preston Crown Court zeznano, że Crampsey w przeszłości molestował chłopców, a sąd zabronił mu zbliżania się do jakiejkolwiek placówki edukacyjnej. Mężczyzna trafił do więzienia.
czwartek, 14 września 2017 06:49
 

Pedofil zmienił imię na Mohammed


Czytaj poprzedni artykuł:
40 Irakijczyków zatrzymanych na granicy polsko-niemieckiej
  Czytaj następny artykuł:
Polski rząd planuje ściągać podatek od Polaków pracujących za granicą