Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polak, który znęcał się na tle seksualnym nad 13-latką skazany na więzienie
Polak, który znęcał się na tle seksualnym nad 13-latką skazany na więzienie
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Polski przestępca seksualny, który zakneblował i molestował uczennicę, po trwającej dziesięć lat ucieczce w końcu trafił za kratki.

Niebezpieczny mężczyzna to 33-letni Gerard Zalewski. Polak był poszukiwany przez FBI, ponieważ przestępstwa popełniał również na terenie Stanów Zjednoczonych. W USA Zalewski przyznał się do tego, że w czerwcu 2004 roku zmusił do stosunku seksualnego 13-letnią dziewczynkę. W marcu 2006 roku nie pojawił się na rozprawie skazującej, która odbyła się w Bucks County w Pensylwanii. Pod jego nieobecność orzeczono, że 33-latek ma spędzić od pięciu do dwudziestu lat w więzieniu stanowym. Opublikowano również nakaz aresztowania – donosi Mirror.

Ponad dekadę po tamtym procesie Zalewski popełnił kolejne przestępstwo w Bamber Bridge w pobliżu Preston w hrabstwie Lancashire. W czerwcu tego roku w internecie zaczepił 13-letnią dziewczynkę i przekonał ją do wysyłania mu swoich nieprzyzwoitych zdjęć. Następnie zwabił uczennicę do parku, a potem zakleił jej usta taśmą, założył na szyję obroże dla psa i znęcał się nad nią przez kilka godzin.

Brytyjski sąd skazał Polaka na dwanaście lat pozbawienia wolności.
środa, 07 grudnia 2016 12:53
 Czytaj poprzedni artykuł:
Otyli zasiłkowicze powinni uczęszczać na kursy odchudzające
  Czytaj następny artykuł:
Trwa policyjna kampania, podczas której wyłapywani będą nietrzeźwi kierowcy