Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Kierownictwo londyńskiego pubu oburzone rasistowskimi komentarzami dotyczącymi Polaków
Kierownictwo londyńskiego pubu oburzone rasistowskimi komentarzami dotyczącymi Polaków
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Pracownicy i kierownictwo jednego z pubów w Ealing w zachodnim Londynie są wściekli na klientów, którzy zostawili rasistowskie komentarze na stronie lokalu w serwisie TripAdvisor.

Dwa osobne wpisy dotyczyły Polaków przebywających w pubie Star and Anchor. Początkowo TripAdvisor odmówił usunięcia ich, ale ostatecznie pierwszy został skasowany. Natomiast drugi nadal jest widoczny na stronie - donosi Metro.

W usuniętym komentarzu można było przeczytać, że klient uważa lokal za przytulny, serwujący smaczne jedzenie, dobre piwo i mający nieprzeciętny wybór drinków. Potem dodał, że kiedy pojawiła się grupa Polaków, spokój i cisza zniknęły, a klient poczuł się jakby przebywał w najgorszych pubach Hackney lub Brixton. Jego zdaniem to smutne, ale prawdziwe.

Treść drugiej opinii to: „Lokal nie imponuje, jeśli ma się tam spotkanie z klientami. Polacy zrujnowali je swoim głośnym i naprawdę bandyckim zachowaniem”.

Będący menadżerem Star and Anchor 34-letni Ash Marsh mówi, że pięciu Polaków, którzy odwiedzili wtedy lokal, to absolutnie przemili ludzie. Dodaje, że takie recenzje, jak te dwie powinny zostać usunięte, a lokal jest dumny z tego, że jest przyjazny i każdy jest tam mile widziany.
czwartek, 22 grudnia 2016 06:58
 Czytaj poprzedni artykuł:
Zwolennicy i przeciwnicy polityki imigracyjnej Merkel demonstrowali w pobliżu miejsca zamachu w Berlinie
  Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna ugodzony nożem w Balsall Heath