bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Obrażająca muzułmanów świąteczna kartka wysłana do meczetu w Turnbridge Wells
Obrażająca muzułmanów świąteczna kartka wysłana do meczetu w Turnbridge Wells
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Anonimowy nadawca wysłał muzułmanom z meczetu w Turnbridge Wells w hrabstwie Kent świąteczną kartę z życzeniami i obrażającymi ich wiarę tekstami.

Ktokolwiek napisał tę kartkę, nie miał na tyle odwagi, by podpisać się własnym imieniem. W środku znajduje się tekst: „Życzę wam Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku”, a pod spodem umieszczono niecenzuralne, antyislamskie treści - donosi Metro.

Organizacja Tell Mama, która zajmuje się zwalczaniem islamofobii, poinformowała o tym zdarzeniu na swoim twitterowym profilu. Napisano, że „nienawistnik, który wysłał kartkę wyraźnie nie rozumie co o tej porze roku oznacza życzliwość”. Dodatkowo pocztówka według nadawcy ma reprezentować chrześcijaństwo, bo umieszczono na niej tekst „Chrystus wszystko zwycięży”.

Przedstawiciele fundacji mówią, że są całkiem pewni tego, że Jezus nakazywał miłować bliźniego, a nie nauczał, by obrażać innych.
piątek, 23 grudnia 2016 07:46
 


Komentarze 

0 #1 mepsi 2016-12-26 01:57
"Ktokolwiek napisał tę kartkę, nie miał na tyle odwagi, by podpisać się własnym imieniem." co za bzdura to jak powiedziec: ktokolwiek jechal tym samochodem nie mial odwagi zderzyc sie z autobusem

Czytaj poprzedni artykuł:
Polka, która ukradła pracodawcy setki tysięcy funtów skazana na więzienie
  Czytaj następny artykuł:
Polka i jej 12-letnia córka zginęły w pożarze domu w Essex


Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Mrówka Hurtownia Budowlana
Montaz anten satelitarnych