Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Na zakupy w piżamach – oburzony klient interweniuje w Tesco
Na zakupy w piżamach – oburzony klient interweniuje w Tesco
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Oburzony klient Tesco zażądał od sieci, by nie obsługiwała ludzi ubranych w piżamy. Stało się to po tym, jak w supermarkecie w Salford uchwycił na zdjęciu dwie ubrane w ten sposób kobiety.

Chris Cooke nazwał kobiety odrażającymi. Zrobioną im fotografię umieścił na facebookowym profilu Tesco. Widać na niej chodzące po sklepowych alejkach klientki ubrane w różowe piżamy i kapcie. Inni internauci nie podzielili jednak zdania Cooke’a – skrytykowali go za robienie zdjęć obcym ludziom i polecili pilnowanie własnych spraw.

W swoim wpisie na Facebooku mężczyzna dodał, że w placówce w Greater Manchester wielokrotnie widział klientów w piżamach i jego zdaniem Tesco powinno wprowadzić nowe zasady zakazujące obsługi ludzi, którzy nie są właściwie ubrani.

Sieć spożywcza już raz wprowadziła taki zapis do swojego regulaminu. Stało się to w 2010 roku w Cardiff, ponieważ klienci skarżyli się, że osoby noszące piżamy sprawiają, iż czują się niekomfortowo. W oknach sklepu umieszczono plakaty informacyjne zatytułowane „Tesco Dress Code Police” proszące klientów, by na czas robienia zakupów ubierali się odpowiednio – wymagano posiadania obuwia oraz zakazywano pokazywania się w piżamach.
piątek, 06 stycznia 2017 08:59
 Czytaj poprzedni artykuł:
Nadmorskie miasteczko ogarnięte przez domy publiczne prowadzone przez imigrantów
  Czytaj następny artykuł:
37-latek z West Midlands skazany na więzienie za wyłudzenie domu socjalnego