Wiadomości
Ogromny pożar w Saltley
Wczoraj wieczorem, jednostki straży pożarnej zostały wezwane do gaszenia pożaru w Saltley. Kłęby dymu rozprzestrzeniały się nad miastem i były widoczne z wielu miejsc w Birmingham. West Midlands Fire Service otrzymało zawiadomienie około godziny 20:00. Na miejsce wysłano jednostki z Ward End i Ladywood oraz policję. Do pożaru doszło przy Cranby Street w Saltley, płonęło około 200 opon oraz śmieci.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Meczety w Manchesterze odmawiają pochowania Salmana Abediego | Czytaj następny artykuł: Włamywacze uzbrojeni w maczetę grozili rodzinie w Hall Green |
Gorące Tematy

Wielka Brytania oferuje 9000 GBP dopłaty na urządzenie obniżające rachun…

„Nie ma takiego kraju”. Polska rodzina nie wpuszczona do samolotu w UK. …

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla uchodźców. Będą musieli zwr…

Wielką Brytanię czeka 10-dniowa fala upałów z temperaturami osiągającymi…

Wielka Brytania: miliony domów muszą zrobić to pilnie. Inaczej zapłacą w…

35 618 GBP rocznie bez studiów i szkoleń. Na te posady w UK można apliko…

Wielka Brytania: Council Tax i Stamp Duty do likwidacji? Nowy podatek od…