Wiadomości
Mężczyzna ugodzony nożem przed pubem w Digbeth
26-letni Daniel Baird został śmiertelnie ugodzony nożem, jego kolega w stabilnym stanie przebywa w szpitalu. Do zdarzenia doszło w sobotę nad ranem około godziny 04:30.
Policja West Midlands wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa i zaapelowała do osób, które były w tym czasie w pubie o kontakt z najbliższym posterunkiem.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Zakaz dokarmiania gołębi w West Bromwich | Czytaj następny artykuł: Upadł bastion tzw. Państwa Islamskiego |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

Najbiedniejsze miasta w Anglii. Birmingham awansowało na 2. miejsce

15-latek postrzelony w parku w Birmingham. Policja zwiększa liczbę patro…

Szef Ryanaira ostrzega pasażerów. Samolot odleci, nawet jeśli utkniesz w…

Nowy premier Wielkiej Brytanii zapowiada pierwsze ulgi. Tańszy prąd i po…

Miliony osób w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższy podatek. Sześć legalnych…