Wiadomości
Mężczyzna zginął podczas eksplozji w fabryce w Birmingham
12 grudnia rano w jednej z fabryk w Birmingham doszło do wypadku, w którym zginął mężczyzna.Zdarzenie miało miejsce około godziny 2:45 w fabryce metalu Timet UK znajdującej się przy Holford Road w Witton w Birmingham.
jumi[*1]}
Rzecznik prasowy West Midlands Police powiedział, że służby ratunkowe zostały wezwane do zlokalizowanej w Witton Industrial Estate fabryki Timet UK wczoraj rano, tuż przed godziną 3:00. Pojawiły się doniesienia o eksplozji rury schładzającej.
Na ten moment nie są znane żadne dodatkowe szczegóły. Health and Safety Executive rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Policja otoczyła kordonem całą fabrykę. Nie było konieczności przeprowadzania ewakuacji pobliskich budynków.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania przywróci paszporty dla psów i kotów. Rząd ujawnił szcze…

Dramatyczne sceny na pokładzie samolotu z UK. Pilot obezwładnił pasażera

Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie opłaty 8 GBP. Trwa dochodzenie

Wielka Brytania uruchamia nowe wsparcie dla młodych. Rząd wzoruje się na…

Nawet 620 GBP mniej za energię. W Wielkiej Brytanii pojawił się nowy pla…