Wiadomości
Napaść w autobusie numer 74 – mężczyzna ugodzony nożem
Pasażer autobusu numer 74 został dwa razy dźgnięty nożem i okradziony z telefonu komórkowego. Incydent miał miejsce w niedzielę tuż po północy w Handsworth.Do podróżującego na górnym piętrze autobusu 28-latka najpierw podeszła kobieta, która wyrwała mu z ręki telefon, a następnie pojawił się mężczyzna z nożem. Ugodził ofiarę w twarz i ramię. Potem para wysiadła z pojazdu i uciekła z miejsca zdarzenia.
Ranny trafił do szpitala, gdzie musiał przejść operację, ale odniesione przez niego obrażenia nie są poważne.
West Midlands Police opublikowała pochodzące z nagrań z kamer monitoringu wizerunki kobiety i mężczyzny, których chciałaby przesłuchać w związku z tą napaścią.
Data utworzenia: środa, 31 sierpnia 2016 08:16
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Apple musi zapłacić 13 mld euro zaległych podatków | Czytaj następny artykuł: West Midlands Police zatrudni ponad 1 tys. nowych funkcjonariuszy i pracowników |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia zasady na granicach. Rząd wycofuje się z kontrow…

Wielka Brytania ostrzega przed podróżami do popularnych krajów. Nowe zal…

Samolot Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii zatrzymany przez komornika. …

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii rosną najmocniej od 18 miesięcy. Rachel R…

Wielka Brytania: monetą sprzed ponad 2000 lat zapłacono za przejazd auto…