Wiadomości
Policja opublikowała zdjęcia mężczyzny podejrzanego o kradzież £3000
Policja umieściła zdjęcia mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież portfela w czwartek (26.09). Okradziony został 52-letni mężczyzna, który udał się do LA Fitness w Erdington. Około godziny 11.00 26-ego września ktoś ukradł portfel ćwiczącego na siłowni mężczyzny. Złodziej znalazł pasujący do szafki kluczyk, otworzył ją i ukradł portfel. Później zadzwonił do właściciela podając się za konsultanta z banku i w ten sposób uzyskał PIN. Następnie wypłacił z konta 3 tys. funtów w Hallifax przy Edington High Street.
Zdjęcia z monitoringu są dość wyraźne. Przedstawiony na nich podejrzany mężczyzna jest biały, ma około 170 cm wzrostu. Jego budowa ciała jest krępa. Ma ciemny zarost i okrągłą twarz.
Funkcjonariusze z Birmingham Investigation Team uważają, że była to zaplanowana kradzież, a złodziej przyszedł tylko po to by ukraść klientom centrum LA Fitness karty kredytowe, a następnie wyciągnąć od nich – jako konsultant bankowy - numery PIN.
Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę lub posiada jakieś informacje na temat zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101, lub anonimowo za pomocą Crimestoppers : 0800 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Birmingham City Council ugnie się pod naciskiem kierowców | Czytaj następny artykuł: Dwie godziny Internetu dziennie wystarczy |
Gorące Tematy

Darmowe bony na zakupy w Wielkiej Brytanii. W tym regionie można dostać …

HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Milion …

Ryanair ostrzega pasażerów. Ten popularny przedmiot w bagażu podręcznym …

Ogromne wypłaty za kredyty samochodowe coraz bardziej realne. Średnio na…

Polka skazana za znęcanie się nad niemowlętami w londyńskim żłobku ma zo…

Wielka Brytania szykuje podwyżki płac w 2026 roku. Jest też sposób na do…

16-latek ugodzony nożem na parkingu w Birmingham. Policja szuka sprawcy